reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rude włosy u bobasa

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hahahaha posikałam sie ze śmiechu [emoji1787]

Więc, autorko postu, twierdzisz, że Twoje dziecko jest rude i będzie fałszywe, a na przytyk że blondynki są głupie reagujesz złością.
Skoro twierdzisz, że rude = fałszywe to idąc twoja ideologia: blond = głupie [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Przykro mi, strzeliłaś sobie w kolano.

Pozdrawiam
Szatynka (całe szczęście uffff) [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Witam

Moja corkeczka ma 10 miesiecy i rudawe wloski; boje sie ze juz tak zostanie i ze bedzie w przyszlosci fałszywa, co mam zrobić? [emoji51]

Ewelina
Serio ?

Ja pier... [emoji2955]

Może wybierz się do psychologa bo obawiam się,że z takim podejściem możesz sobie z tym nie poradzić [emoji848]
 
Ja jestem blondynka i wcale nie jestem mało inteligentna [emoji36]
Ahaaa. Czyli co jak ktoś jest rudy to mówi się że fałszywy i jest ok ale jak sie powie blondynce że blondynki mało inteligentne to nagle obraza [emoji38]
Autorko, serio mam nadzieję że sobie żarty robisz.

Nie kumam co ma kolor włosów do tego jaki ktoś jest [emoji85]
 
reklama
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry