reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Truskawka98

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2020
Postów
16
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. Mam taki problem, ponieważ jestem w ciazy. Trafiłam do szpitala z powodu małych plamien, okres miałam 28 czerwca więc ciąża powinna mieć ponad 7 tygodni. Na usg lekarze mówia ze jest to 5 tydzień i 3 dni. Mówią że mogłam zajsc w ciaze później, mam nieregularne cykle miesiączkowe i że to ciąża wczesna.
A więc dowiedziałam się że nie widać jeszcze zarodka, strasza mnie ze ciąża może się źle rozwijac i w końcu poronie. Wczoraj wyszłam do domu, ponieważ plamienia ustały, było w porządku, dostałam leki, leżałam, nic nie robilam. A dzisiaj znowu trafiłam do szpitala bo zobaczyłam że plamie i Pani doktor powiedziała żebym się nie cieszyła bo ta ciąża się nie rozwija, okropna i nieprzyjemna Pani doktor. Nie wiem czy to normalne, czy naprawdę coś jest nie tak? Każdy mówi co innego, jedni mówią że to za wcześnie i że będzie dobrze a drudzy że z ciążą jest źle. Jak to u was było?
 
reklama
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. Mam taki problem, ponieważ jestem w ciazy. Trafiłam do szpitala z powodu małych plamien, okres miałam 28 czerwca więc ciąża powinna mieć ponad 7 tygodni. Na usg lekarze mówia ze jest to 5 tydzień i 3 dni. Mówią że mogłam zajsc w ciaze później, mam nieregularne cykle miesiączkowe i że to ciąża wczesna.
A więc dowiedziałam się że nie widać jeszcze zarodka, strasza mnie ze ciąża może się źle rozwijac i w końcu poronie. Wczoraj wyszłam do domu, ponieważ plamienia ustały, było w porządku, dostałam leki, leżałam, nic nie robilam. A dzisiaj znowu trafiłam do szpitala bo zobaczyłam że plamie i Pani doktor powiedziała żebym się nie cieszyła bo ta ciąża się nie rozwija, okropna i nieprzyjemna Pani doktor. Nie wiem czy to normalne, czy naprawdę coś jest nie tak? Każdy mówi co innego, jedni mówią że to za wcześnie i że będzie dobrze a drudzy że z ciążą jest źle. Jak to u was było?
Betę ci badali ?
Nie przejmuj się moje dziecko też było skreślone w szpitalu, a ma już 170 g i wywija w brzuchu. Wiem, że w szpitalu potrafią zabić nadzieję, zero empatii.
Nie gwarantuje, że będzie dobrze bo Bogiem i lekarzem nie jestem, ale wiara czyni cuda.
 
Ja nie chce źle wróżyc, ale cykle masz prawie książkowe, więc ciąża nie powinna być aż tak niska, beta tez niska jak na ten tc, ja nastawilabym się na poronienie, przykro mi
 
reklama
Do góry