reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
hej babeczki, ja tylko na chwilke

Dorotko sto lat!!!

Joasiu jak po dentyście??


40 min rwania zeba, 2 chirurgów szczekowych, dwa szwy i wielka opuchlizna......
to jakby wszystko.........aaaa i jeszcze znak kleszczy na policzku :-p:-p:-p
mam tylko nadzieje, ze bede spała w nocy...........


ide lezec dalej.
buziaki Lipcoweczki :sorry::sorry::sorry:
 
Czesc :-) No nareszcie się odmuliło:-p

dziewczynki co to takie puchy? Gdzie stałe bywalczynie co?;-)

Gazelku z tymi nianiami sama nie wiem co doradzić. Sama mam doswiadczenie z 3-ma opiekunkami. Czesto pozory mylą i ta niania, która jest super do niemowlaka, nie zawsze nadaje się do dzieciaczka takiego jak nasze chłopaki. Ja z załozenia nie ufam młodym laskom:sorry: Znowu stara "bobka" po 60-tce to chyba tez nie najlepszy pomysł.
Ja z Lucyną chemię poczułam przez telefon i od poczatku wiedziałam, ze tylko ona. Nawet nie wiedziałam jak wyglada jezscze ale po głosie, po tym co mowiła zyskała sobie moje zaufanie. Przyznam szczerze, ze nawet ta pierwsza rozmowa "kwalifikacyjna" to nie była taka typowa rozmowa z listą pytań.Jakoś poszlo bez tego.

Z całego serca trzymam kciuki żeby się udało wybrać osobę, ktora bedzie fajna:-) Wiem jaki koszmar przezywasz.:-(
 
hej babeczki, ja tylko na chwilke

Dorotko sto lat!!!




40 min rwania zeba, 2 chirurgów szczekowych, dwa szwy i wielka opuchlizna......
to jakby wszystko.........aaaa i jeszcze znak kleszczy na policzku :-p:-p:-p
mam tylko nadzieje, ze bede spała w nocy...........


ide lezec dalej.
buziaki Lipcoweczki :sorry::sorry::sorry:

o matko :szok: co za hardcore:szok:
zyczę spokojnej nocy Asiu:happy:
 
Czesc,
gazelku mysle ze jednak lepiej brac kogos z doswiadczeniem (wiek bez znaczenia) - mlode osoby maja super pomysly na zabawe (wg mnie) a znow starsze babki maja bogate doswiadczenie ktore ulatwia im reakcje na ostre akcje.
Mozesz spytac co by zrobila jak dziecko sie uprze na wykonanie czegos, jakie techniki stosuje by przekonac dwulatka do swoich racji, co mysli o jedzeniu slodyczy przez dzieci - to mi przychodzi do glowy.

Ja znow mam maly problem bo nasza opiekunka ma swira na punkcie zywienia dzieci u Piotrka koniecznie juz by chciala podawac nie wiadomo co i chyba tylko dzieki naszej alergii jest ostrozna. Jasiowi natomiast dawalaby najchetniej wszystkie jego ulubione potrawy i nic wiecej (ale przeciez zle nie wyglada i jak raz nie zje obiadu to u nas nie problem:-p)
 
hanti cytrynka miodzik i do łóżeczka
nie zarażaj tutaj buziaki;-)


gazelaczku ja to może przyjade i Ci pomogę wybrać nianię miałam tyle kandydatek i tyle już sytuacji że nawet nie zliczyłabym

ważne napewno jest czy niania interesuje się dzieckiem jego przyzwyczajeniami itd.. czy tylko wypytuje o sprawy organizacyjne ilość godzin kasa itd.. to odrazu sio
 
reklama
Jeszcze podpytam jak juz poruszylam temat.
Jak wasze dzieciaczki jedza - tzn. macie o okreslonej porze posilki i dodatkowo owoce w ciagu dnia czy jakies przekaski. Czy moze zestaw owocow to tez posilek o okreslonej porze?

Ja jestem zwolenniczka 5 posilkow w ciagu dnia i sporadycznie jakies dodatki.
Np. sniadanko - zupka mleczna
drugie sniadanko - buleczka z serem + owoc
obiad (gesta zupa lub drugie danie)
deser - owoce lub monte lub drozdzowa
kolacja

Nie moge z tym dojsc z opiekunka do ladu bo ona daje Jasiowi drugie sniadanie a pozniej jeszcze dojada duzo owocow, biszkopty i nie chce jesc obiadu (tylko ze nie wiem czy przez te owoce, bo jak jest jego ulubione danie typu pierozki to wsunie?)

Z gory dziekuje:-)
 
Do góry