reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarka w MSWiA Bydgoszcz- jakie doswiadczenia?

Verona26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2019
Postów
11 139
Witam.
Ze wzglwdu na wielopoziomowa dyskopatie kregoslupa i dokuczajaca cala ciaze rwe kulszowa musze miec wykonane CC ze wskazan medycznych. Moj lekarz neistety nie pracuje juz w zadnym szpitalu wiec szpital ktory wybralam to MSWiA w Bydgoszczy. I teraz moje pytanie.
Jak wyglada cala procedura przyjecia na CC i jej wykonanie?
Jak wygalda opieka po pordzie? Czy polzone pomagaja?
Boje sie bardzo bo CC to jednak operacja a w obecnej sytuacji nie ma odwiedzin i nikt nie moze wejsc na oddzial [emoji20]
Prosze o jakies opinie moze sie troche uspokoje...
 
reklama
Witam.
Ze wzglwdu na wielopoziomowa dyskopatie kregoslupa i dokuczajaca cala ciaze rwe kulszowa musze miec wykonane CC ze wskazan medycznych. Moj lekarz neistety nie pracuje juz w zadnym szpitalu wiec szpital ktory wybralam to MSWiA w Bydgoszczy. I teraz moje pytanie.
Jak wyglada cala procedura przyjecia na CC i jej wykonanie?
Jak wygalda opieka po pordzie? Czy polzone pomagaja?
Boje sie bardzo bo CC to jednak operacja a w obecnej sytuacji nie ma odwiedzin i nikt nie moze wejsc na oddzial [emoji20]
Prosze o jakies opinie moze sie troche uspokoje...
Niestety przez cukrzycę nie będzie mi dane rodzić w MSWiA jednak znajome rodziły tam i były bardzo zadowolone. Co prawda jedna siłami natury a kilka innych nie wiem jak. Personel podobno bardzo skacze przy pacjentce żeby było jej jak najlepiej. Będzie dobrze ☺️ powodzenia!
 
Dzięki bardzo za mile slowa!oby bylo dobrze!
Rownież powodzenia i szczesliwego,szybkiego rozwiazania! [emoji4]
Niestety przez cukrzycę nie będzie mi dane rodzić w MSWiA jednak znajome rodziły tam i były bardzo zadowolone. Co prawda jedna siłami natury a kilka innych nie wiem jak. Personel podobno bardzo skacze przy pacjentce żeby było jej jak najlepiej. Będzie dobrze [emoji3526] powodzenia!
 
Niestety przez cukrzycę nie będzie mi dane rodzić w MSWiA jednak znajome rodziły tam i były bardzo zadowolone. Co prawda jedna siłami natury a kilka innych nie wiem jak. Personel podobno bardzo skacze przy pacjentce żeby było jej jak najlepiej. Będzie dobrze ☺ powodzenia!
Jeśli cukrzyca regulowana tylko dieta to można tam rodzic. Jeśli insulina to niestety nie.
Ja rodziłam w Bizielu i stanowczo odradzam
 
A co myślisz o 2 na kapuściskach?
Koleżanka chwaliła
Tylko dietą a lekarz mówił że albo biziel albo 2
Dzwoniłam właśnie do MSW i faktycznie mogę tam :)
Ja też miałam tylko dietę i mogłam tam ale pod koniec ciąży jeździłam ciągle do Biziela na ktg i jakoś tak wyszło, że na poród też tam pojechałam. Trochę żałuję bo o aktywnym porodzie nie było mowy. Większość czasu musiałam leżeć z podpiętym ktg co skutkowało tym że córka krzywo wstawiła się w kanał i skończyło się CC. Tak sobie gdybam, że scenariusz mógłby być inny gdybym wybrała inny szpital. Jeśli będzie drugie dziecko to jadę do MSW 😊
 
reklama
Do góry