reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakakolwiek szansa na ciążę?

Dołączył(a)
31 Sierpień 2020
Postów
12
Witam serdecznie, spoznila mi się miesiączka. Pierwsze 3 dni to było jedynie delikatne plamienie, brązowa wydzielina. 4 dnia (dzis)dostałam mocniejszego plamienia ( jasna krew bez strzepek). Zastanawiam się jak to się rozwinie. Krwawienie zdaje się ustawiać.
Zrobiłam dziś bete i wynik to 1 mlU/mL. Cykle 26 dniowe. Owulacja była 16.08. Czy jest minimalna szansa na ciążę? Czy jest sens ja powtórzyć za kilka dni?
Wcześniej robiąc bete zawsze była na poziomie 0,2.
 
reklama
Witam serdecznie, spoznila mi się miesiączka. Pierwsze 3 dni to było jedynie delikatne plamienie, brązowa wydzielina. 4 dnia (dzis)dostałam mocniejszego plamienia ( jasna krew bez strzepek). Zastanawiam się jak to się rozwinie. Krwawienie zdaje się ustawiać.
Zrobiłam dziś bete i wynik to 1 mlU/mL. Cykle 26 dniowe. Owulacja była 16.08. Czy jest minimalna szansa na ciążę? Czy jest sens ja powtórzyć za kilka dni?
Wcześniej robiąc bete zawsze była na poziomie 0,2.
Wynik to równe 1 czy jest jakiś znaczek obok? Myślę, że tutaj nie ma szansy na ciąże.
 
Ja tez uważam, że to taka @ , ja tez w tym cyklu taka miałam, 3 dni plamienie, 1 dzień krew i znowu plamienie ,i to nie ciąza
 
Nie nastrajałabym się optymistycznie. Wydaje mi się że @ ci się zaczyna. Poczekaj jak dostaniesz @ będzie jasne że w ciąży nie jesteś. Gdyby plamienie ustało wtedy możesz powtórzyć betę.
 
U mnie w tym cyklu to samo, bardziej plamienie niż @, a test negatywny, beta z tego co mówisz jest za mała na ciąże
 
Zaczęłam robić testy owulacyjne od niedawna .Dowiedziałam się że mogą one wykryć ciaze. Owulacja jak miałam wcześniej .Dziś druga kreska zaczęła być ciemniejsza czy to może być ciąża ? Błagam Pomóżcie
 

Załączniki

  • IMG_20200901_123154.jpg
    IMG_20200901_123154.jpg
    563,3 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Do góry