reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Właśnie przyjmują stacjonarnie. Przynajmniej na tę chwilę. A o bielanskim się na czytałam właśnie na tej grupie gdzie rodzić Warszawa... Podobno zero zainteresowania rodzącą
Ooo to świetna wiadomość że stacjonarnie, przy pierwszym dziecku wolałabym namacalnie to poczuć. ;)

Jestem 12+6, troszkę mnie pobolewa brzuszek w miejscu tam gdzie dzidzia, niżej i po bokach gdzie jajniki. Myślicie że to spoko, miałyście tak? Jest szansa że to może jelita? Czy zacząć się martwic?...
 
Ooo to świetna wiadomość że stacjonarnie, przy pierwszym dziecku wolałabym namacalnie to poczuć. ;)

Jestem 12+6, troszkę mnie pobolewa brzuszek w miejscu tam gdzie dzidzia, niżej i po bokach gdzie jajniki. Myślicie że to spoko, miałyście tak? Jest szansa że to może jelita? Czy zacząć się martwic?...
Prawdopodobnie to przez powiększająca się macicę, takie pobolewanie jest normlanie :) No chyba że to mocny ból to od razu do lekarza
 
Ooo to świetna wiadomość że stacjonarnie, przy pierwszym dziecku wolałabym namacalnie to poczuć. ;)

Jestem 12+6, troszkę mnie pobolewa brzuszek w miejscu tam gdzie dzidzia, niżej i po bokach gdzie jajniki. Myślicie że to spoko, miałyście tak? Jest szansa że to może jelita? Czy zacząć się martwic?...
Mnie co chwila coś kuje i bulgocze a byłam na prenatalnych wczoraj i chłop w środku zdrowy jak koń :D
 
@IsabellaW
A przypomniałam sobie jak plażowaliśmy, gdy mała miała 3 tygodnie. Wzięliśmy 1 butelkę i laktator. Odciągałam mleko pod ręcznikiem na uboczu na ławeczce. Chyba nie było widać, bo dosiadł się starszy gość i strzeliliśmy pogawędkę. :-D
Chyba zastanawiało go buczenie z laktatora, nieśmiało wyjaśniłam co mam pod ręcznikiem. Nie uciekł, kontynuowaliśmy pogaduchy a mąż zajmował się resztą w wodzie, hihi. Kilka razy byliśmy na plaży.
Przy laktatorze (na jedną pierś), ściąganie z dwóch trwało 20-30 min. Próbowałam przyspieszyć, co dało wtedy 15min tylko, ale zrezygnowałam, bo druga ogarniałam ręcznie i po jakimś czasie pierś w tym miejscu zmacerowala się, zrobiła się cienka skóra, więc zrezygnowałam, bo wyglądało jak kolejny rozstęp. :wink:
Dziękuje bardzo za odpowiedz , zrobię screena i zapisze dla potomności :D my urodzimy w ciepłych miesiącach a mnie czekają chrzciny a będę chrzestna i martwię się ze w czerwcu to mleko skiśnie w butelce, bo samo odgrzanie nie problem bo są termosy ale co zrobić jak jest gorąco ?
 
Ooo to świetna wiadomość że stacjonarnie, przy pierwszym dziecku wolałabym namacalnie to poczuć. ;)

Jestem 12+6, troszkę mnie pobolewa brzuszek w miejscu tam gdzie dzidzia, niżej i po bokach gdzie jajniki. Myślicie że to spoko, miałyście tak? Jest szansa że to może jelita? Czy zacząć się martwic?...
Tak naprawdę może pobolewać co jakiś czas bo tam się wszystko musi rozciągnąć ☺️Ale jeśli Cię to martwi to lepiej sprawdzić
 
He he co do ubranek to myślałam że nie będę musiała kupować a teraz się okaże bo mam ubranka po synu i córce i dwie moje siostry rodzone są też w ciąży jedna w grudniu ma termin i synka ma mieć a druga w lutym jeszcze nie wiadomo co będzie więc będziemy się dzielić ubrankami a i tak wraz się coś kupi na bieżąco co będzie brakować [emoji4] u mnie jedynie z wyprawki to kosmetyki będą do kupna i tyle [emoji4]
U nas jeśli będzie chlopczyk to też z wyprawki tylko kosmetyki ;) po 2 chlopcach w domu A 9 w rodzinie się uzbierało jak dla przedszkola ubranek bo niby się przekazuje ale zawsze ktoś coś kupi [emoji2368][emoji23] bo jeśli będzie dziewczynka no to wszystko będziemy kupować [emoji2296][emoji2296]
 
reklama
A po USG jakie określili ci ryzyka skorygowane na trisomie? Myślę, że jak ogadasz wyniki z lekarzem to może się okazać że prawdopodobieństwo jest niższe :)
Już mam omówione i właśnie to skorygowane dot. zespołu Downa mam 1:987. Pozostałe ok 1:5000 i 1:16000. Ale lekarz powiedział, że jest ok i żadnych dalszych badań nie mam robić
 
Do góry