reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
U mnie już 13+5 i mdlosci dalej są a czasem i wymioty. Odstawiłam luteinę i kwas foliowy, ktory miałam dodatkowo przepisany bo lekarz powiedział że już mogę, więc biorę tylko witaminki. Jestem po prenatalnych i pappa i ryzyko jest bardzo niskie więc myślę że wszystko ok. :) Kolejna wizyta za 2 tygodnie i strasznie mi się dluzy ten czas od wizyty do wizyty ;) trzymam kciuki za dzisiejsza wizytacje
Mi może dzisiaj ograniczy dupka i dopochwowe, bo mam nadzieje, że po krwiaki już totalnie nie ma śladu. Leci ten czas leci, a kilka dni przed wizytą i tak się stresuje. U nas za 2 tyg prenatalne :) już się nie mogę doczekać ;)
 
reklama
Ale wam zazdroszczę dziewczyny 🙂😉 ja testowanie dopiero w środę ale tak jak byłam dobrych myśli na początku tak teraz im bliżej testowania tym bardziej się boję że nie wyszło, no bo dlaczego miałoby wyjść skoro to dopiero moja pierwsza IUI 😔🤔 wiem że głupio gadam i wszystko się jeszcze może zdarzyć ale tak mnie jakoś wzięło 🙃
No właśnie zadaj sobie to samo w drugą stronę, dlaczego by miało nie wyjść? :) Ja też im bliżej daty testowania tym bardziej byłam na nie.
 
No właśnie zadaj sobie to samo w drugą stronę, dlaczego by miało nie wyjść? :) Ja też im bliżej daty testowania tym bardziej byłam na nie.
Masz rację, tym bardziej że zaraz po zabiegu miałam USG i pani doktor powiedziała że pęcherzyk własnie pęka 🙂 ale ten stres jest już wbudowany w naszą psychikę i nic nie poradzimy 😉
 
Cześć dziewczynki, jestem tu nowa. Moja "przygoda" z IUI (właściwie to AID) w skrócie:
1 IUI - ciąża biochemiczna
2 IUI - nieudana
3 IUI - nieudana
4 IUI - nieudana
5 IUI - nieudana
6 IUI ... testujemy 26.09.
 
reklama
Do góry