reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
u mnie cykle kótkie, owulacja przez to ciezka do okreslenia (tak powiedział gin) mam mało sluzu płodnego. stad moga byc moje probley,dodatkowo tyłozgiecie nie pomaga. Niby zapłodnienie w tej sytuacji nie jest wykluczone,ale jak widac po moich staraniach jest z tym ciezko. Co ja moge procz magnezu wspomoc?
 
u mnie cykle kótkie, owulacja przez to ciezka do okreslenia (tak powiedział gin) mam mało sluzu płodnego. stad moga byc moje probley,dodatkowo tyłozgiecie nie pomaga. Niby zapłodnienie w tej sytuacji nie jest wykluczone,ale jak widac po moich staraniach jest z tym ciezko. Co ja moge procz magnezu wspomoc?
Anulka ja od roku biorę suplementy i to one utrzymywaly mi niskie pH teraz mam już dni płodne a śluzu mało i pH 4. Tu trzeba systematyczności i niestety długo to trwa łykaj też żurawinę w większych ilościach. Spróbuj włączyć inozytol w dawce 3g dziennie może pomoże a na pewno nie zaszkodzi 😉 do tego acard jak możesz może coś ruszy ja też nie mam długich cykli 24 26 dni
 
U mnie z córką były przytulanki tylko bardzo wcześnie rano. Rano byłam na monitoringu i niespodzianka pęcherzyk mega dojrzały i będzie pękał. Potem późno po południu miałam mega ból jajnika. Wieczorem poszłam znów na monitoring, bo nie wiedziałam czy wszystko ok i okazało się, że pękł, więc na pewno było kilkanaście godzin przed. Znam kilka przykładów, w tym mojej siostry, że na pewno było w owulację przed pęknięciem startowała na chłopaka, a jest córka. Myślę, że największe znaczenie ma właśnie przygotowanie organizmu swojego i partnera i pewnie szereg innych czynników. Być może odstęp działa, u każdego zadziała coś innego, ale myślę, że tu chodzi o to, że te plemniki oczekują sporo na owulację i w kwaśnym środowisku męskie wygina częściowo, ale jak ktoś już jest bardzo kwaśny i nie za bardzo płodny śluz to będzie to samo i w kilkanaście godzin, tylko więcej ich przeżyje. U mnie w odstępie nic nie dało rady niestety i się poddałam. 😁
 
Hania też czytałam tu o dziewczynach że z odstępem im nie wychodziło chyba słabe plemniki i za kwaśne środowisko kilka czynników naraz się złoży i lipa. Ja chce teraz odstęp zachować ale pH niskie no i zobaczymy czy zaskoczy
 
Magic_87 zawsze warto spróbować różnych sposobów, ja pewnie też spróbowałabym znów odstępu, bo może jednak, ale u Ciebie na pewno zaskoczy na różowo. Już jesteś dobrze przygotowana.

Ja kiedyś brałam Castagnusa na podregulowanie cyklu i było wszystko ok, a niedawno strasznie mi rozregulował cykl i bezowulacyjny był. Za to po odstawieniu znowu wróciły dwie bardzo wyraźne fazy cyklu. W prawdzie dalej owulacja się opóźnia, ale dzień, dwa dni później już jest wyraźny skok. I liczę, że mi podniósł testosteron, bo mam znowu libido, więcej energii i napady głodu. Więc chyba różnie to bywa w różnym okresie życia.
 
Magic_87 zawsze warto spróbować różnych sposobów, ja pewnie też spróbowałabym znów odstępu, bo może jednak, ale u Ciebie na pewno zaskoczy na różowo. Już jesteś dobrze przygotowana.

Ja kiedyś brałam Castagnusa na podregulowanie cyklu i było wszystko ok, a niedawno strasznie mi rozregulował cykl i bezowulacyjny był. Za to po odstawieniu znowu wróciły dwie bardzo wyraźne fazy cyklu. W prawdzie dalej owulacja się opóźnia, ale dzień, dwa dni później już jest wyraźny skok. I liczę, że mi podniósł testosteron, bo mam znowu libido, więcej energii i napady głodu. Więc chyba różnie to bywa w różnym okresie życia.
a gdzie kupujecie ten tabletki? Byłam w jednej aptece zapytać i kobieta nie miała pojęcia o czym mówię. 😅 no i czy te tabletki trzeba brać z pierwszym dniem okresu czy nie ma to znaczenia który jest dzień cyklu?
 
reklama
Do góry