reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mecenasowa 27 ja brałam zwykły Castagnus Herbapola i nie miałam problemu, w aptece mieli. A Magic ma jakiś lepszy Swansona to może lepiej podpowie.

angel tylko chyba Mecenasowa stara się o dziewczynkę, o ile się nie mylę, a wiesiołek jest chłopczykowy bardziej.
 
reklama
a gdzie kupujecie ten tabletki? Byłam w jednej aptece zapytać i kobieta nie miała pojęcia o czym mówię. 😅 no i czy te tabletki trzeba brać z pierwszym dniem okresu czy nie ma to znaczenia który jest dzień cyklu?
no w aptece powinnaś dostać bez problemu :)
Przeważnie się bierze ciągłość 90dni i przerwa - ja brałam przy staraniach z synem bo miałam zawyżona prolaktynę.
 
Mecenasowa 27 ja brałam zwykły Castagnus Herbapola i nie miałam problemu, w aptece mieli. A Magic ma jakiś lepszy Swansona to może lepiej podpowie.

angel tylko chyba Mecenasowa stara się o dziewczynkę, o ile się nie mylę, a wiesiołek jest chłopczykowy bardziej.
to w tej aptece kompletnie babka nie słyszała o czymś takim i musiała sprawdzić u wujka google co to jest 😅

Tak,ja mam synka więc marzy mi się dziewczynka 😍

Magic wypowiesz się na temat castagnusa?
 
no w aptece powinnaś dostać bez problemu :)
Przeważnie się bierze ciągłość 90dni i przerwa - ja brałam przy staraniach z synem bo miałam zawyżona prolaktynę.
to wiem że przez 90 dni. Ale ciekawi mnie czy można zacząć brać nie patrząc na dzień cyklu czy trzeba pierwsza tabletkę wziąść w 1dc. No i co jeśli powiedzmy po 1 miesiącu brania okaże się że kobieta jest ciąży? Przerwać branie ?
 
to wiem że przez 90 dni. Ale ciekawi mnie czy można zacząć brać nie patrząc na dzień cyklu czy trzeba pierwsza tabletkę wziąść w 1dc. No i co jeśli powiedzmy po 1 miesiącu brania okaże się że kobieta jest ciąży? Przerwać branie ?
Tak przerywasz. Ja pamiętam, że poszłam do lekarza na monitoring i mi wtedy mówił o tym castangusie i kupiłam i brałam xD więc chyba nie ma różnicy od kiedy.
 
Anulka ja od roku biorę suplementy i to one utrzymywaly mi niskie pH teraz mam już dni płodne a śluzu mało i pH 4. Tu trzeba systematyczności i niestety długo to trwa łykaj też żurawinę w większych ilościach. Spróbuj włączyć inozytol w dawce 3g dziennie może pomoże a na pewno nie zaszkodzi 😉 do tego acard jak możesz może coś ruszy ja też nie mam długich cykli 24 26 dni
Kupiłam inozytol i castagnus i aż się boje się się będę świecić niedługo😂😂ale czego się nie robi by mieć dzidzię🥰
 
reklama
Mecenasowa a długo się już starasz ?
tabletki odstawiłam z końcem lipca, właśnie trwa 3 cykl starań.
Tak przerywasz. Ja pamiętam, że poszłam do lekarza na monitoring i mi wtedy mówił o tym castangusie i kupiłam i brałam xD więc chyba nie ma różnicy od kiedy.
to może jeszcze kupię ale na spokojnie od następnego cyklu bym zaczęła brać. Jakoś ten cykl tak na spokojnie biorę, nie kupuje testów owu ani nie mam żadnego testu ciazowego,jeśli będzie potrzeba to kupię gdy okres będzie się spanial. Okres mi się skończył we czwartek a jeszcze z mężem nawet się nie kochalismy hehe ale może w weekend uda się raz lub dwa razy i później dopiero w kolejny weekend 😅
 
Do góry