reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

My solą ,a później aspiratorek . Jesli chodzi o taki poważniejszy katar to my dostaliśmy Ectorhin dla Oliwiera ,czy pomagał ? POMAGAŁ :)


Ja mam pytanie z innej beczki . Chodzi o słoiczki Bobovita ,Gerber, Hipp i inne . Czytałam składy i najlepiej wypada Gerber ,zastanawiam się czy nie gotować... Pytanie czy będę mieć na to czas 🤦‍♀️
A jak wy podchodzicie do rozszerzania ? Będziecie gotować czy słoiczki?
Gotować , nie podam dziecku tego czegoś pomyśl jakie to musi mieć konserwanty w sobie że ma taką długa datę ważności . Lepiej gotuj , przecież może zrobić coś na kilka dni i schować do lodówki :) A dziecko przecież nie zje nie wiadomo ile
 
reklama
@Mia12345 - nam pediatra poleciła Nasivin Baby w przypadku kataru, ale nie wiem czy pomaga, bo jeszcze nie mieliśmy okazji użyć. Dotychczas jak mały miał przytkany nosek to robiłam inhalacje z soku fizjologicznej i dawałam maść majerankową pod nosek na noc.

@Doriis - my chyba zaczniemy od słoiczków. Moja położna mówiła tak jak Mia - nie ma sensu gotować, jeśli nie ma się swoich owoców i warzyw, bo na to samo wychodzi co ze słoiczków, a czasem i nawet gorzej. Jeszcze nie zgłębiałam tematu szczerze mówiąc.

A jak u Was było ze chrztem? Chrzciłyście czy nie? Przyjęcie w domu czy w restauracji?
Ja robiłam chrzest w sierpniu. W domu na tarasie bo była ładna pogoda
 
Dziewczyny pytanie z innej beczki. Kiedy pojawi się pierwsza miesiączka, jeśli karmię piersią? Czy to prawda, że z chwilą, gdy pojawia się okres, stabilizuje się też gospodarka hormonalna?
 
Co do gospodarki hormonalnej i jej normowania to nie wiem. O miesiączkę pytałam się ginekologa to powiedział że nawet przez cały czas karmienia może się nie pojawić i mam się tym nie przejmować.
Dziewczyny pytanie z innej beczki. Kiedy pojawi się pierwsza miesiączka, jeśli karmię piersią? Czy to prawda, że z chwilą, gdy pojawia się okres, stabilizuje się też gospodarka hormonalna?
 
Tak z ciekawości do Was dziewczyny ile testów ciążowych zrobiłyście żeby się upewnić czy to ciąża? Ja aż 3 w sumie wtedy zrobiłam ale byłam Jeszce wtedy u ginekologa. Ostatnio te testy znalazłam 2 grube krechy, zostawiam na pamiątkę. Jak patrzyłam na nie to aż w szoku byłam że dopiero co robiłam testy potem ciąża 9 miesięcy. A teraz mam swoją ukochaną córeczkę która wczoraj skończyła 4 miesiące 🥰🥰 w ogóle pamiętam jak się staraliśmy i nic nie wychodziło dwie sytuacje były ze robiłam testy i nic bo nagle okres dostawalam. W końcu nawet chcieliśmy iść do lekarza na badania bo sądziłam że jestem bezpłodna nawet miałam kryzys przez to. Potem daliśmy na wstrzymanie i się nagle udało. Życie to jednak jest nieprzewidywalne. Z biegiem czasu myślę, że chyba wtedy za bardzo chcieliśmy i się nie udawało. Jakoś tak na wspominki mnie dziś wzięło 😁😁
 
Cześć dziewczyny. Chciałam się przywitać i mam nadzieje że już zagoszczę tu na długo 🙂 przez ostatnie 3 dni robiłam testy 🙈 wszystkie pozytywne. Wczorajsza beta 46 🙂 OM 4.09 i według internetowego kalkulatora termin porodu wypada na 10.06 🥰
 
Cześć dziewczyny. Chciałam się przywitać i mam nadzieje że już zagoszczę tu na długo 🙂 przez ostatnie 3 dni robiłam testy 🙈 wszystkie pozytywne. Wczorajsza beta 46 🙂 OM 4.09 i według internetowego kalkulatora termin porodu wypada na 10.06 🥰
Witaj :) jednak nasze pociechy mają po 4 ,5 miesięcy :) Jesli Tobie nie przeszkadza fakt zeby być w roku 2020 a nie 2021 to witamy ;)
 
Jak Wasze maluchy? Moja mała ostatnio chyba cierpi na bezsenność i przy tym ja razem z nią 🤦‍♀️ jak przesypiała prawie całe noce tak od kilku dni zasypia o 22 i budzi się o północy, 3,6 i 7 już pobudka, a w dzień śpi 3 razy po 15 min🤦‍♀️ jestem WYKOŃCZONA... Mam nadzieję że kiedyś wróci do siebie 😶
 
reklama
U nas dokładnie to samo. Opcja sen się zepsuła☹️ i nie wiem jak ją naprawić. W ciągu dnia śpi 3 razy po pół godziny, w nocy ciągłe pobudki, już nie liczę ile razy. Jestem nieprzytomna.
 
Do góry