reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielogodzinny placz niemowlaka przed zrobieniem kupki.

Daj znać, co powiedział lekarz. Ja mam wizyte za tydzień. Póki co spróbuje mu podać inne mm, bo dokarmiam butelką.
Tydzień temu byłam u lekarza i wykluczył nietolerancję laktozy.
Eh cierpliwosci brak, jak on wrzeszczy w niebogłosy...[emoji17][emoji17][emoji17]
Boze jestem przerażona.. praktycznie nic dzis nie spala, tyle co na mnie
... w łóżeczku od razu sie budzi
... padam na twarz... boje się nocy [emoji26]
Chrupke ma, nie wiem czy to z tego wrzasku...
 
reklama
Ewela, jak u lekarza?

Dziewczyny, była u nas położna i zaproponowała, żebym od dziś karmiła tylko mm, zwiększyła dawke mleka do 160ml. Swoje mleko póki co mrozić. I obserwować małego do soboty wieczora. Mówi, że moze on jest po prostu głodny i dlatego tak się zachowuje... Sama nie wiem, chyba widzi, ze ja już wrak człowieka jestem i stara się pomóc. A jest po 60tce, więc doswiadczenie ma... Spróbuję...
Juz jedna z Was sugerowała, że moze dziecko głodne, bo też tak Was było...
 
Ewela, jak u lekarza?

Dziewczyny, była u nas położna i zaproponowała, żebym od dziś karmiła tylko mm, zwiększyła dawke mleka do 160ml. Swoje mleko póki co mrozić. I obserwować małego do soboty wieczora. Mówi, że moze on jest po prostu głodny i dlatego tak się zachowuje... Sama nie wiem, chyba widzi, ze ja już wrak człowieka jestem i stara się pomóc. A jest po 60tce, więc doswiadczenie ma... Spróbuję...
Juz jedna z Was sugerowała, że moze dziecko głodne, bo też tak Was było...
Hej hej. Mala miala krewke pobierana , także duzo stresu... tak plakala ze mi serce pękało [emoji25]
No niezbyt wiele sie dowiedziałam...[emoji2356] leki brac te same, sugestia ze mala GLODNA moze byc , dlatego tak sie zachowuje. Więcej karmic [emoji2356] ponieważ po jej obliczeniach wynika ze przybiera troszke za mało na dzień...
Kupki trzeba podobno po prostu przezyc , bo to chyba niedojrzaly układ pokarmowy.
Jutro będą wyniki wiec ma dzwonic, jeszcze musimy jej zrobic badanie moczu i za tydzień znowu wizyta...
No wszyscy na glod zwalają...
 
Ewela, jak u lekarza?

Dziewczyny, była u nas położna i zaproponowała, żebym od dziś karmiła tylko mm, zwiększyła dawke mleka do 160ml. Swoje mleko póki co mrozić. I obserwować małego do soboty wieczora. Mówi, że moze on jest po prostu głodny i dlatego tak się zachowuje... Sama nie wiem, chyba widzi, ze ja już wrak człowieka jestem i stara się pomóc. A jest po 60tce, więc doswiadczenie ma... Spróbuję...
Juz jedna z Was sugerowała, że moze dziecko głodne, bo też tak Was było...
Mala je az sama się oderwie... beknie i sje odrywa wiec dochodziłam do wniosku że sie najadla...
 
Ewela, jak u lekarza?

Dziewczyny, była u nas położna i zaproponowała, żebym od dziś karmiła tylko mm, zwiększyła dawke mleka do 160ml. Swoje mleko póki co mrozić. I obserwować małego do soboty wieczora. Mówi, że moze on jest po prostu głodny i dlatego tak się zachowuje... Sama nie wiem, chyba widzi, ze ja już wrak człowieka jestem i stara się pomóc. A jest po 60tce, więc doswiadczenie ma... Spróbuję...
Juz jedna z Was sugerowała, że moze dziecko głodne, bo też tak Was było...
Dziecko na pewno głodne bo nie dojadą. Problemy z brzuszkiem mu przeszkadzają. Co do lekarzy, to ciężko znaleźć takiego, który z takimi problemami chce coś więcej zrobić. Ja nie byłam taka cierpliwa
 
Jutro idę do lekarza to wypytam
emoji846.png
jeśli o mnie chodzi to ja mam za dużo pokarmu , były problemy, byliśmy w poradni laktacyjnej bo mleko wyplywa mi za szybko jak z sikawki i mala sie krztusi wiec były problemy...takze u mnie na pewno się najada
emoji846.png
ta witamina D tez mi przyszla do głowy... ale nie mam pojęcia
emoji25.png
Ewela, jak u lekarza?

Dziewczyny, była u nas położna i zaproponowała, żebym od dziś karmiła tylko mm, zwiększyła dawke mleka do 160ml. Swoje mleko póki co mrozić. I obserwować małego do soboty wieczora. Mówi, że moze on jest po prostu głodny i dlatego tak się zachowuje... Sama nie wiem, chyba widzi, ze ja już wrak człowieka jestem i stara się pomóc. A jest po 60tce, więc doswiadczenie ma... Spróbuję...
Juz jedna z Was sugerowała, że moze dziecko głodne, bo też tak Was było...
Tak, ja zasugerowałem. Bo u nas było tak jak u Was i okazało się, że to głód. Przyrostów nawet nie było. A że córkę karmiłam wcześniej 3 lata do głowy mi nie przyszło. Ale zaczęliśmy liczyć/ważyć pieluchy no i okazało się, że kolorowo nie jest. Najpierw dokarmialismy, potem cycek był już be i od ponad tygodnia jesteśmy tylko na mm. Problemy z brzuchem przy mm niestety są większe, ale wrzaski się skończyły. Córka wysypia się tylko na mnie, ale wolę to niż wrzask i usypianie 4h. Dawno zaakceptowałam, że w domu nic nie zrobię, koło siebie również, ale wolę to niż wrzaski.
 
Tak, ja zasugerowałem. Bo u nas było tak jak u Was i okazało się, że to głód. Przyrostów nawet nie było. A że córkę karmiłam wcześniej 3 lata do głowy mi nie przyszło. Ale zaczęliśmy liczyć/ważyć pieluchy no i okazało się, że kolorowo nie jest. Najpierw dokarmialismy, potem cycek był już be i od ponad tygodnia jesteśmy tylko na mm. Problemy z brzuchem przy mm niestety są większe, ale wrzaski się skończyły. Córka wysypia się tylko na mnie, ale wolę to niż wrzask i usypianie 4h. Dawno zaakceptowałam, że w domu nic nie zrobię, koło siebie również, ale wolę to niż wrzaski.
Dokładnie to samo mam. Spi na mnie , w łóżeczku od razu sie budzi... czasem nie ma jak się wysikac . Na mnie bak czy kupa tez ja wybudza ale jakoś łatwiej jej to znieść.
Zobaczymy. Tez nie chciałam jej tyle tego mleka wciskać [emoji25]
 
Tak, ja zasugerowałem. Bo u nas było tak jak u Was i okazało się, że to głód. Przyrostów nawet nie było. A że córkę karmiłam wcześniej 3 lata do głowy mi nie przyszło. Ale zaczęliśmy liczyć/ważyć pieluchy no i okazało się, że kolorowo nie jest. Najpierw dokarmialismy, potem cycek był już be i od ponad tygodnia jesteśmy tylko na mm. Problemy z brzuchem przy mm niestety są większe, ale wrzaski się skończyły. Córka wysypia się tylko na mnie, ale wolę to niż wrzask i usypianie 4h. Dawno zaakceptowałam, że w domu nic nie zrobię, koło siebie również, ale wolę to niż wrzaski.

Nasz mały bardzo ładnie i szybko przybiera. W 3 tyg.niecały 1kg przytył (urodził się w 40+1 z waga 2630g). Dlatego nie ponyślałabym, że głodny jeszcze może być.
Ja też mam w domu syf, włosy myję co 4dni. A wieczorem jak mąż w domu, to ja po prostu zasypiam na kanapie, żeby w nocy mieć choć mininum sił.

Mala je az sama się oderwie... beknie i sje odrywa wiec dochodziłam do wniosku że sie najadla...

U mnie to samo. Dlatego już więcej nie dawałam mu jeść.

Musimy próbować więcej karmić i zobaczymy, czy więcej pośpią...
 
reklama
Nasz mały bardzo ładnie i szybko przybiera. W 3 tyg.niecały 1kg przytył (urodził się w 40+1 z waga 2630g). Dlatego nie ponyślałabym, że głodny jeszcze może być.
Ja też mam w domu syf, włosy myję co 4dni. A wieczorem jak mąż w domu, to ja po prostu zasypiam na kanapie, żeby w nocy mieć choć mininum sił.



U mnie to samo. Dlatego już więcej nie dawałam mu jeść.

Musimy próbować więcej karmić i zobaczymy, czy więcej pośpią...
No moja dzis o dziwo przespała 2,5 h ! Od tylu dni ! Ale to pewnie po tych przeżyciach . Strasznie plakala przy pobieraniu i w ogole na wizycie. Ja to sie tak spociłam ze wypieków na twarzy dostalam [emoji15]
Moja tez dobrze przybierała...teraz niby mniej.
No zobaczymy [emoji3166]
 
Do góry