reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja mam cykle krotkie, i wg kalendarzyka z aplikacji dzis mam 14 dni do nst okresu. Nigdy sie nie ,,bawiłam,, testami, i 3 próby nieudane. Chciałaby by sie wreszczcie udało..miło byłoby na corenke, ale to wg mojego organizmu i wieku bedzie szczesliwy los 😍
Anulka mnie taki test wychodził na kilkanaście godz przed pikiem działaj dzisiaj. Zresztą intensywność też zależy od rodzaju testów te co masz to chyba te co pokazywałam on step one kiedyś były tylko dostępne na eBayu i one pokazują pik na 24h przed owu bynajmniej u mnie tak było
 
Magic to rozumiem że acard i żurawinę odstwaic dopiero jak będę widziała że kreski na teście robia się jaśniejsze? Myślałam że odstawić w momencie gdy test wyjdzie pozytywny
Nie bo testy jaśnieją już po kilku godz od piku a wiadomo że owu po piku następuje nie wcześniej niż 12 36h musisz wyczuc kiedy była jakie to w ciemno odstaw po 12 14h
 
Anulka mnie taki test wychodził na kilkanaście godz przed pikiem działaj dzisiaj. Zresztą intensywność też zależy od rodzaju testów te co masz to chyba te co pokazywałam on step one kiedyś były tylko dostępne na eBayu i one pokazują pik na 24h przed owu bynajmniej u mnie tak było
To ja mam właśnie zdjae się te i zamówiłam na allegro. Czułość 20 jak dobrze pamiętam albo 25 nawet.
Nie bo testy jaśnieją już po kilku godz od piku a wiadomo że owu po piku następuje nie wcześniej niż 12 36h musisz wyczuc kiedy była jakie to w ciemno odstaw po 12 14h
W takim razie zobaczę dzisiaj wieczorem jak wrócę z pracy co pokaże test bo ostatni raz brałam acard i żurawinę wczoraj wieczorem. Koło północy jak szłam spać.
 
Hehe tak tak a kupie to w aptece bez recepty ? Ile trzeba barac to i czy jak teraz bedziemy probowac to moge to Zarzywac
Dostaniesz bez recepty w każdej aptece co do ilości to ci nie powiem bo nie zagłębiałam się w suple chłopczykowe bardziej Megi_Meg Ci w tym pomoże. Z regoly każdy suplement trzeba trochę pobrać aby zauważyć zmianę. Sproboj diety bardziej zasadowej wiem że dziewczyny próbowały żelu podwyższających pH i ułatwiających zajście w ciążę np concesive
 
Specjalistką poczęciu chłopca raczej nie jestem bo mam córkę :) ale z teorii wiem, że na chłopca najlepiej współżyć w dniu owulacji, do tego dieta w miarę zasadowa i olej z wiesiołka.
 
Dziewczyny poproszę o interpretację. Tak wyglądaja dziś moje testy. 3 wczoraj po 22 a 4 dziś o 8. Wczoraj w nocy było miło🥰 dziś kontynuować? Wydaje mi sie ze dopiero dzis sie owulacja rusza...ale powiem wam,ze mega sie przesuneło. Kalendarzyk mowi,ze juz 27 był dzień owylacyjny...jestem przykładem,ze to niewiarygodne 🤔 Możę to było przyczyna,ze nam nie wychodziło 3 miesiace, jak slepo patrzyłam na kalendarzyk 😀 Jak sie uda teraz, to mam racje,a Wy jestescie Wielkie😍
 

Załączniki

  • IMG_20201029_080710.jpg
    IMG_20201029_080710.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 44
reklama
Dziewczyny poproszę o interpretację. Tak wyglądaja dziś moje testy. 3 wczoraj po 22 a 4 dziś o 8. Wczoraj w nocy było miło[emoji3059] dziś kontynuować? Wydaje mi sie ze dopiero dzis sie owulacja rusza...ale powiem wam,ze mega sie przesuneło. Kalendarzyk mowi,ze juz 27 był dzień owylacyjny...jestem przykładem,ze to niewiarygodne [emoji848] Możę to było przyczyna,ze nam nie wychodziło 3 miesiace, jak slepo patrzyłam na kalendarzyk [emoji3] Jak sie uda teraz, to mam racje,a Wy jestescie Wielkie[emoji7]
Ostatni dzisiejszy na pewno pozytywny wg mnie. Jak chcesz chłopca to codziennie możecie się starać, chociaż wiadomo że nie ma reguły ale u mnie to tak było i mam synka.
 
Do góry