reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny poproszę o interpretację. Tak wyglądaja dziś moje testy. 3 wczoraj po 22 a 4 dziś o 8. Wczoraj w nocy było miło🥰 dziś kontynuować? Wydaje mi sie ze dopiero dzis sie owulacja rusza...ale powiem wam,ze mega sie przesuneło. Kalendarzyk mowi,ze juz 27 był dzień owylacyjny...jestem przykładem,ze to niewiarygodne 🤔 Możę to było przyczyna,ze nam nie wychodziło 3 miesiace, jak slepo patrzyłam na kalendarzyk 😀 Jak sie uda teraz, to mam racje,a Wy jestescie Wielkie😍

Na moje oko, ten test ostatni jest pozytywny, czyli w ciągu 24-36h powinna pojawić się owulacja. U niektórych kobiet, owulacja pojawia się nawet 12h po peeku. Czyli jeśli ma być dziewczynka, to ja na Twoim miejscu już bym nie kusiła losu. Trzymam mocno kciuki. Jedz i pij teraz wszystko co zakwasza organizm, męskie żołnierzyki szybciej padną 😅
 
reklama
Na moje oko, ten test ostatni jest pozytywny, czyli w ciągu 24-36h powinna pojawić się owulacja. U niektórych kobiet, owulacja pojawia się nawet 12h po peeku. Czyli jeśli ma być dziewczynka, to ja na Twoim miejscu już bym nie kusiła losu. Trzymam mocno kciuki. Jedz i pij teraz wszystko co zakwasza organizm, męskie żołnierzyki szybciej padną 😅
czyli co mam pic i jesc? woda z cytyna? wit c?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny 🙂 u mnie dzisiaj 10-12 dpo. Widzicie coś?
 

Załączniki

  • 20201029_074659.jpg
    20201029_074659.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 51
Na upartego może i coś się zobaczy albo wzrok robi w konia. Poczekaj te kilka dni i będzie większa pewność. Chociaż wiem jakie to jest trudne ale chyba lepsze dla zdrowia psychicznego poczekać niż doszukiwać się kresek [emoji8] trzymam kciuki mocno [emoji110][emoji110][emoji110][emoji4]
 
U mnie wczoraj rano test owu wyszedł pozytywny, wieczorem kreska już zaczęła slabnac. Przytulanki były we wtorek nad ranem i wczoraj przed północą. Nie wiem tylko kiedy faktycznie była ta owulacja i czy na pewno była bo w sumie trochę m ie w pracy pobolewalo podbrzusze a nie jajnik. Nie wiem czy ten ból jajnika to jest wyznacznik czy nie.
Kurczę mam taką nadzieję ogromna że w końcu się uda [emoji2955]
Screenshot_20201029-103349_Premom.jpeg

A jeszcze dzisiaj jakoś moje sutki dziwnie wrażliwe, już dawno tak nie miałam, chyba ostatnio jak z synkiem e ciąży byłam. Ale tylko wtedy gdy dotykam bo tak bluzka mi nie przeszkadza [emoji39](Tak chodzę w domu bez stanika)
 
A jeszcze dziewczyny chciałam zapytać.. Dobrze rozumiem, że jeśli owu przesunela mi się o 2 dni to okres też powinnam dostać dwa dni później? Czy to nie ma reguły?
 
czyli co mam pic i jesc? woda z cytyna? wit c?

Witamina C, a przede wszystkim woda z cytryną to na chłopca, bo odkwasza organizm. Co na dziewczynkę ?
Nie jestem teraz w temacie diety dziewczynkowej, z tego co wiem to organizm zakwaszają napoje gazowane, kawa, herbata, słodzone soki owocowe, pieczywo, owoce morza, ogólnie jest tego mnóstwo.
 
W takim razie i tak będę oczekiwać tego okresu 9 listopada, chociaż oczywiście mam.nadzieje ze ta cholera nie pojawi się. Znając życie pewnie już wcześniej będę doszukiwać się objawów i będę robic test 10dpo bo mam trochę testów ciazowych jak ostatnio zamawialam owu na allegro to dostałam 5gratis ciazowych i sama kupilam 5 testów płytowych bo cena 2,5 za szt a w drogeriach czy aptekach cena średnio 4 razy tyle [emoji16] no i czułość też 10
Książkowo okres powinien przyjść równe 2 tyg po owulacji, czyli w teorii tak, a w praktyce niestety różnie bywa.
 
reklama
W takim razie i tak będę oczekiwać tego okresu 9 listopada, chociaż oczywiście mam.nadzieje ze ta cholera nie pojawi się. Znając życie pewnie już wcześniej będę doszukiwać się objawów i będę robic test 10dpo bo mam trochę testów ciazowych jak ostatnio zamawialam owu na allegro to dostałam 5gratis ciazowych i sama kupilam 5 testów płytowych bo cena 2,5 za szt a w drogeriach czy aptekach cena średnio 4 razy tyle [emoji16] no i czułość też 10
To Ty juz dzis konczysz starania? Ja sie głeboko zastanawiam,czy jeszce wieczorkiem przyszaleć ,,dla pewnosci,, czy juz oczekiwac 😍 test dzis wyszedł piekny,ale czy to co wczoraj było wystaczy🤔
 
Do góry