reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja nie będę sprawdzać prpgesteronu bo w następnym tygodniu mam na rano a powinno się sprawdzić w 7z8 dniu cyklu więc u mnie odpada a ty sprawdzisz?
Ja mam.na noc więc też odpada..ale tym kremem tak delikatnie będę używać. A powiedzcie mi, czy jak już dziś rano miałam dwie krechy a potem zbladła jak na zdjęciach to znaczy że już dziś miałam owulację?
To że testy błędna nie znaczy że już po owu tylko skok temp następnego dnia może coś potwierdzić albo monitoring obserwuj ciało na pewno owu nie wystąpi wcześniej iż 12h po piku jeżeli masz te testy co ja to u mnie po 24h była owu 😉 możesz odstawić zurawine jak czujesz że to to
Odstawiłam. Wczoraj źle się czułam ,bolały jajniki dół brzucha. Dziś jak ręką odjął. Tyle że wczoraj w nocy nie było przytulanek ,bo padłam. Dziś rano dopiero się zebraliśmy 🥰 zobaczymy jakie będą kwiatki i czy będą..🧸
 
reklama
Hejka 🤗
Jestem 3-4 dni przed okresem, dzisiaj test z innej firmy, chociaż na Pink test też nigdy nie miałam evap line. Mam nadzieję, że to nie falszywie dodatni 😉

Testy w tą stronę rzadko się mylą😊 Oby ciemniała kreseczka 🤗udało Ci się, bo chciałaś zrobić pause a tu proszę jak na zamówienie 😁

Widzę że temat testów owulacyjnych gorący temat 😁
Ja też dziś zrobiłam I niewiem czy zaliczać to do pozytywnego. Dzis według kalendarzyka ma być owulacja, brzuch dziś pobolewa.
20201030_182250.jpg
 
Dodam jeszcze do porównania wszystkie z tego cyklu. Zawsze początek tej kreski testowej był lekko ciemniejszy, ale dziś pierwsza ktrska to była testowa dopiero potem kontrolna wyszła 20201030_182231.jpg
 
Miciur-ka, tak, córcię mam z 24h przed owulacją :tak:, zadziałałam z premedytacją w dniu piku LH około 24 godziny przed pęknięciem pęcherzyka, poczytałam trochę in-gender i nie wierzyłam w magiczną moc odstępu, wg mnie odstęp tylko dlatego ma wpływ, że wraz z odstępem zmieniają się pewne czynniki, które mają wpływ na płeć, gdy te czynniki spełnimy nawet 24h przed owulacją to odstęp nie ma znaczenia - takie jest moje prywatne zdanie. Zresztą prowadziłam forumowe statystyki dotyczące metody Shettlesa, sama zobacz jak to wygląda :-)

Zobacz załącznik 671924

Według mnie najważniejsza jest dieta, pH, minerały i hormony (tak jak jest to opisane w wytycznych), trzeba też przyjmować zalecane suplementy. Ja spełniłam tylko 5,5 czynnika gdyż nie zastosowałam odstępu i nie obniżałam pH bezpośrednio po staraniach, pH jednak już kilkanaście godzin przed owulacją było niskie i sprzyjające, reszta czynników mi sprzyjała ale mi w pewnym momencie zależało już bardziej na rodzeństwie dla synka z małym odstępem wiekowym niż na córci :-)



Wygrzebałam mentorke. 😀 Dobrze powiedziane.
 
Hejka 🤗


Testy w tą stronę rzadko się mylą😊 Oby ciemniała kreseczka 🤗udało Ci się, bo chciałaś zrobić pause a tu proszę jak na zamówienie 😁

Widzę że temat testów owulacyjnych gorący temat 😁
Ja też dziś zrobiłam I niewiem czy zaliczać to do pozytywnego. Dzis według kalendarzyka ma być owulacja, brzuch dziś pobolewa. Zobacz załącznik 1194649
Pozytywny ale trzeba liczyc od pierwszego pozytywu dlatego jeżeli wcześniej wyszedł też Pozytyw to tamten się liczy u niektórych dziewczyn przez nawet kilkanascie godzin się utrzymuje Pozytyw
 
Pozytywny ale trzeba liczyc od pierwszego pozytywu dlatego jeżeli wcześniej wyszedł też Pozytyw to tamten się liczy u niektórych dziewczyn przez nawet kilkanascie godzin się utrzymuje Pozytyw
Właśnie, że dziś też około 17.50 robiłam w wyszedł taki sam pozytywny czyli od wczoraj liczyć tak mniej więcej 12/24 godz? A ostatnie staranka we wtorek były chcialam dziś, może spróbować z silkiem do staranek 🤔 20201031_182114.jpg
 
Pewnie nie za szkodzi [emoji854] u mnie tylko jeden dzień wyszedł test pozytywny ale słyszałam że może tak wychodzić przez nawet 3 dni.
Właśnie, że dziś też około 17.50 robiłam w wyszedł taki sam pozytywny czyli od wczoraj liczyć tak mniej więcej 12/24 godz? A ostatnie staranka we wtorek były chcialam dziś, może spróbować z silkiem do staranek [emoji848] Zobacz załącznik 1195085
Anulka0207 jak tam u Ciebie sytuacja? Robiłaś dalej testy?
U mnie sutki nadal wrazliwe [emoji848] szyjke sprawdzam codziennie od początku cyklu ale cały czas mam wrażenie że jest taka sama. No zobaczymy.
 
reklama
Właśnie, że dziś też około 17.50 robiłam w wyszedł taki sam pozytywny czyli od wczoraj liczyć tak mniej więcej 12/24 godz? A ostatnie staranka we wtorek były chcialam dziś, może spróbować z silkiem do staranek 🤔 Zobacz załącznik 1195085
A masz śluz typowo płodny ? Bo jeśli nie to chyba śmiało możesz spróbować. To podobno oznaką, że organizm jest przygotowany dziewczynkowo. Ja np. próbowałam kilkanaście godzin przed owu, ale nie miałam płodnego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry