reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja z moim synkiem nie miałam kompletnie żadnych objawów oprócz braku okresu naturalnie [emoji28] za to ostatni trymestr ciąży to był kosmos tak mnie zgaga męczyła że szok. Najgorsze były noce. Mały urodził się w maju a mniej więcej od lutego za każdym tygodniem miałam coraz gorszą zgage i nieprzespane noce [emoji28] dlatego teraz liczę na przeciwieństwo i serio chciałabym mieć mdłości i być może wtedy również dla przeciwności by była dziewczynka [emoji16][emoji28]
Domi mi z pierwszym synem też szybko pojawiły się mdłości okropne z drugim kółka dni później a teraz mam od czasu do czasu zwłaszcza rano i zaczęły się właśnie po 6 tyg wcześniej tylko senność i mocne zawroty głowy
 
reklama
Kevinka liczy się pierwszy pozytywny test nie ten ostatni więc owu moglkas mieć w niedzielę ale tylko temp powie ci mniej więcej prawdę. Mialas skok w poniedziałek?
Zapomniałam ci odpisać bo zajrzałam tylko na szybko jak byłam w pracy. Na to wychodzi że się wstrzeliliscie w te dni i tak więc teraz czekać na 2 kreski :)

Magic niestety nie mierze temperatury, nie klaplo by to u mnie bo często wstaje w nocy siku.
Mecenasowa27 Magic czyli szansa jest? Jak to widzicie?ile czasu u was test był pozytywny od owulacyji?

Ja, trzech chłopaków za każdym razem inne smaki w pierwszej słodkie cera się pogorszyła, z drugim na kwaśne, z trzecim na nic co otworzyłam lodówkę nic tam dla mnie nie było. Ciąże te łączyło senność, mdłości i wymioty aż do porodu 🙈
 
Mecenasowa nie wytrzymałam 😩 zrobiłam test 5 dni przed miesiączką - negatywny. Na domiar moi lekarz odwołał wizytę,bo jest na kwarantannie. Zasugerował że musimy sprawdzić drożność jajowodow,czy coś takiego..moze sie uda w grudniu. O ile sytuacja w naszym szpitalu nie ulegnie drastycznej zmianie😡😡
Kochana rozumiem cię doskonale, ale musisz dać sobie na luz bo się wykończysz. Wiem, że jest ciężko ten czas od staranek do tego okresu wytrzymać. Ale trzeba niestety. Za, duzo myśląc itd robi się blokada w głowie i wtedy za nic ci się nie uda. Zrelaxuj się, zajmij się czymś. A za 5 dni zatestuj i życzę Ci całym serduchem tych dwóch kreseczek ❤️ Wkoncu musi nam się udać ❤️
Ja, dziś byłam w sklepie kupiłam składniki i będę z moim najmłodszym synem pięć mufinki i jabłecznik 🤗 tak żeby nie myśleć. A wieczór zaplanowałam z wszystkimi jakiś fim. Wspólnie zobaczyć 😉😊
 
U każdej inaczej to może wyglądać i widziałam już tu kilka takich przypadków. Niektóre dziewczyny nawet 3 dni jak nie więcej mają pozytywny test owu ale zawsze liczyć się od pierwszego dnia testu. Ja miałam jeden dzień pozytywny. Peak wyszedł mi przed południem a już wieczorem kreska była delikatnie jaśniejsza. Także chyba nie ma co się tym sugerować [emoji4] pamiętaj też że każda z nas jest inna. A szansa jest zawsze, był seks w okolicach owulacji więc szansa jest zawsze [emoji16] tylko grunt to chyba się nie nastawiac na pozytyw, nie myśleć o tym bo idzie zwariowac ale chyba lepiej byc zaskoczonym niz rozczarowany [emoji16]

Magic niestety nie mierze temperatury, nie klaplo by to u mnie bo często wstaje w nocy siku.
Mecenasowa27 Magic czyli szansa jest? Jak to widzicie?ile czasu u was test był pozytywny od owulacyji?

Ja, trzech chłopaków za każdym razem inne smaki w pierwszej słodkie cera się pogorszyła, z drugim na kwaśne, z trzecim na nic co otworzyłam lodówkę nic tam dla mnie nie było. Ciąże te łączyło senność, mdłości i wymioty aż do porodu [emoji85]
Screenshot_20201106-165144_Premom.jpeg
 
Ja z moim synkiem nie miałam kompletnie żadnych objawów oprócz braku okresu naturalnie [emoji28] za to ostatni trymestr ciąży to był kosmos tak mnie zgaga męczyła że szok. Najgorsze były noce. Mały urodził się w maju a mniej więcej od lutego za każdym tygodniem miałam coraz gorszą zgage i nieprzespane noce [emoji28] dlatego teraz liczę na przeciwieństwo i serio chciałabym mieć mdłości i być może wtedy również dla przeciwności by była dziewczynka [emoji16][emoji28]
Kochana wierz mi nie chcesz mdłości 😋 to jest okropne wolę już zawroty głowy i wymioty niż ciągle mulenie mam nadzxieje ze nic się nie rozkręci. Każda ciąża może być inna.
 
Magic niestety nie mierze temperatury, nie klaplo by to u mnie bo często wstaje w nocy siku.
Mecenasowa27 Magic czyli szansa jest? Jak to widzicie?ile czasu u was test był pozytywny od owulacyji?

Ja, trzech chłopaków za każdym razem inne smaki w pierwszej słodkie cera się pogorszyła, z drugim na kwaśne, z trzecim na nic co otworzyłam lodówkę nic tam dla mnie nie było. Ciąże te łączyło senność, mdłości i wymioty aż do porodu 🙈
Kevinka wedlug mnie szansa ogromna ✊😉 ja po owu już coś czułam na rzeczy szczególnie jajniki nigdy tak po owu mnie nie bolały i do tego podbrzusze test robiłam już w 8dp bo musiałam się dowiedzieć jak najwcześniej że względu na pracę ale wyszedł negatyw 9dp cien cienia jak pisałam zagnieżdżenie miałam 8 na 9dp. Tu musicie wiedzieć kiedy dokładnie owu była bo wcześniej wam nie wyjdzie chociaż z regoly zarodki zagnieżdzaja się między 6 a 8 dp
 
Kochana wierz mi nie chcesz mdłości [emoji39] to jest okropne wolę już zawroty głowy i wymioty niż ciągle mulenie mam nadzxieje ze nic się nie rozkręci. Każda ciąża może być inna.
Zgaga też jeste okropna zwłaszcza w nocy. Nie mogłam spać na prawym boku w ogóle, na plecach też bo było ciężko a na lewym boku ciągle spać to też ciężko, no i w nocy pobudki co pół godziny przez zgage więc ja dziękuję. A przy ymiotach jedyny plus byłby może tako że bum za dużo nie przybrała na wadze bo z synkiem przykro 22kg [emoji38]
Kevinka wedlug mnie szansa ogromna [emoji110][emoji6] ja po owu już coś czułam na rzeczy szczególnie jajniki nigdy tak po owu mnie nie bolały i do tego podbrzusze test robiłam już w 8dp bo musiałam się dowiedzieć jak najwcześniej że względu na pracę ale wyszedł negatyw 9dp cien cienia jak pisałam zagnieżdżenie miałam 8 na 9dp. Tu musicie wiedzieć kiedy dokładnie owu była bo wcześniej wam nie wyjdzie chociaż z regoly zarodki zagnieżdzaja się między 6 a 8 dp
Oj nie Kuś bo jeszcze jutro zrobię test [emoji1787]
 
20201106_174543.jpg
Górny test piątek, dolny sobota. I kalendarzyk który pokazuje, że owulacja była w sobote.przytulanka były w niedzielę wieczorem. W niedzielę też jeszcze odczowalam ból. Jajników, w poniedziałek już inaczej te bodbrzusze było odczowalne.
 
Zobacz załącznik 1197957
Górny test piątek, dolny sobota. I kalendarzyk który pokazuje, że owulacja była w sobote.przytulanka były w niedzielę wieczorem. W niedzielę też jeszcze odczowalam ból. Jajników, w poniedziałek już inaczej te bodbrzusze było odczowalne.
Kevinka mnie od owulacji cały czas ciągnęło podbrzusze, do tego doszedł ból piersi, który trwa do dzisiaj, w poprzednich ciążach mnie wcale nie bolały, no i szyjka się zmieniła.
 
reklama
Mnie w poprzednim cyklu też bolało podbrzuszepraktycznie codziennie ale nie cały czas i niestety w ciąży nie byłam. Teraz póki co 9dpo brodawki czasami mam wrażenie że są delikatnie wrażliwe ale to czasami. Jedna pierś boli trochę od dołu druga z kolei nie hehe ale piersi mnie tak zazwyczaj tak bolą.przed okresem a w tym cyklu praktycznie zaraz jakoś po owulacji zaczęły. Jutro pewnie zrobię pierwszy test z ciekawości
Kevinka mnie od owulacji cały czas ciągnęło podbrzusze, do tego doszedł ból piersi, który trwa do dzisiaj, w poprzednich ciążach mnie wcale nie bolały, no i szyjka się zmieniła.
 
Do góry