reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam bóle od estrofenu straszne i potem w ciąży do 16 tc migreny
Jak mialam atak migreny to lekarz powiedzial ze nalezy unikac hormonow poniewaz one zwiekszaja ryzyko migren wiec hormony pewnie wywoluja to... lub sztuczny progesteron (jesli brany) zageszcza krew to tez moze miec wplyw...
niestety tego ominac sie nie da..
Duzo wody pic, magnez suplementowac, moze to cos da... wspolczuje serdecznie
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. A mam jeszcze pytanko teraz.... Dostałam progesteron Basins .... Któraś z was brała? Lepiej działa od dupka ?
 
Witam. Oj przeczytałam ostatni post i aż mi się łezka zakręciła :( tule mocno :( @Endzi1981

Ej... Dziewczyny weszłam do was bo mam pilne pytanie. Jestem po stymulacji mebopurem, narazie się staramy naturalnie.mam dwa jajka na lewym. I dzisiaj mam wziąć Pregnyl. I do tej pory lekarze mówili domięśniowo. A dzisiaj lekarz w klinice Invimed i zapisał podskórnie. 10 000 j. O 19 jadę do pielęgniarki na zastrzyk. Serio?

Która z was miała Pregnyl w brzuch?
Ja co miesiąc dostaje pregnyl w brzuch ( starania naturalne ) ,nigdy do mięśniowo nie miałam ;)
 
I czemu się nie wydaje co?
Raz się udało Ale ciąża pozam.. diagnoza jeden jajowod niedrożny,drugi też nie najlepszy , w styczniu zaczynam moja 1 procedurę :) ale po pregnylu co miesiąc pęcherzyk ładnie pęka ,A dostaje tylko brzuch ;) robi mi Pani pielęgniarka w klinice bo ta igła taka duża że sama nie zrobiła bym sobie tego 😋
 
Ja po usg. 2 bijace serducha 😍😍 3 pęcherzyki stąd beta ogromna ale ostatecznie 2 serducha 😍😍
Jak pięknie ❤❤, szkoda że nie ma 3x❤ bo dopiero miałabyś kombo 😂 gratuluje kochana ✊✊

Cześć dziewczyny :) chciałabym do Was dołączyć.. dziś miałam swój pierwszy transfer, wgl mam wszystko pierwszy raz :) pierwsza stymulacja, pierwsza punkcja no i dziś pierwszy transfer. Podali mi 2 piękne, silne zarodki. O dziecko staramy się od 3 lat, 2 razy ciaza naturalną, ale za każdym razem poronienie w 6 tc. Oby tym razem było inaczej...
Witaj, od dziś mocno trzymam kciuki żeby to był Twój wyczekany zarodek ✊✊✊ gdzie się leczysz?

Hej dziewczyny dawno nie pisałam. W lipcu miałam pierwsze podejście do in vitro, krótki protokół. Wychodowalam 16 ocytow, 15 zdrowych, zapłodniło się 10. Pierwszy transfer nieudany. Zamroziły się 2. Podano mi je 29.09.
Wielka radość! 12.10 beta 615, po 48h 1040, po tygodniu 13331:) radość i niedowierzanie. Pierwsza wizyta 28.10. jeden zarodek się zatrzymał ale drugi żyje i bije pięknie serduszko. Dostaje informacje jak odstawiać leki i mam iść do swojego lekarza. No więc czuję się super, raduje się ciąża. 10.11 wizyta mojego gina.... No i gołą dupą w ryj!
Nie ma oznak życia:( maluch umarł dzień przed wizytą. Myślałam że umrę na tym fotelu.
Dziewczyny dlaczego takie rzeczy nas dotykają? Ile jeszcze ciosów?
Jutro jeszcze kontrolna wizyta dla pewności i pewnie wywołają poronienie. Jak to unieść? Tak się cieszyłam. Miałam mieć bliźniaki a nie mam nic...
😭😭😭
Twoja historia rozdziera serce na milion kawałków, naprawdę strasznie mi przykro. Wierzę jednak ze masz siłę by to znieść i za jakiś czas ruszyć dzielnie do przodu po spełnienie największego z marzen💪👶✊✊

U nas dziś 20 dpt I wsztstko jest w porządku. Jest zarodek z daleka od blizny po Cc więc wsztstko ok .
Za tydzień wizyta serdyszkowa 😍
Cudowna wiadomość, gratulacje 👏👏
 
Hej
Endometrioza 4 st zrosty w odbycie, jelitach, jajnikach, i gdzie jeszcze ......
AHM ok 1 ale to było jakieś pięć lat temu nie wiem jakie a teraz normy bo wiem że były zmiany. No ale jakby nie patrzył ba Twój wynik jest skrajnie niski....
Ja miałam problem wyprodukować jajka równocześnie każde rosło swoim dziwnym tempem z 3 stymulacji miałam 1 transfer bo jajka były nie dojrzałe albo przedojrzale. 4 stymulacjia była szczałem w 10 przyjmowała 350 j menopur + gonal Ale w podzielonych dawkach co 12 h .
To miała być ostatnia stymulacjia jak nie to KD . Udało mi się mam córkę i teraz pozytywna betę. A jaka jest Twoja historia ?
Ewunka to cudowanien, gratulacje po takich smutkach należy się :)
moja historia nie jest jakaś niezwykła, zaczeliśmy się starać pare lat temu, na spokojnie pierwszy rok kazdy mówi że to norma w tym wieku. Kontrolnie poszłam sie zbadać i wtedy sie okazalo że moje AMH wynosi 0,09 szok !!!!!. Tydzień płaczu, wyrzutów - dlaczego ja - mogłam wcześniej - dlaczego tyle czekałam itd
powiedziałam sobie NIE dam rade, zjeżdziłam dziesiątki klinik , lekarzy byam nawet w Czechach i wszedzie słyszałam to samo od drzwi ............................ TYLKO KOMÓRKI DAWCZYNI :( :( SERCE MI PEKŁO
Odpuściliśmy na jakis czas aby się uspokoić pomysleć o ile ja bardziej się przekonałam do KD mój partner waha sie a raczej obawia o mnie. To są trudne decyzje :(
 
reklama
Jak pięknie ❤❤, szkoda że nie ma 3x❤ bo dopiero miałabyś kombo 😂 gratuluje kochana ✊✊


Witaj, od dziś mocno trzymam kciuki żeby to był Twój wyczekany zarodek ✊✊✊ gdzie się leczysz?


Twoja historia rozdziera serce na milion kawałków, naprawdę strasznie mi przykro. Wierzę jednak ze masz siłę by to znieść i za jakiś czas ruszyć dzielnie do przodu po spełnienie największego z marzen💪👶✊✊


Cudowna wiadomość, gratulacje 👏👏
Obawiam sie ze moglam bym trojki nie ogarnąć :) dwojka to już może być armagedon
 
Do góry