reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A u mnie z 27 pobranych 10 było dobrych... Powiedzieli mi, że to dobry wynik, ale jak Was czytam, to myślę, że jednak % słaby mi wychodzi...
Ale mam pytanie. Bo dzisiaj się dowiedziałam, że jednak odroczenie transferu nie jest do następnego cyklu, tylko jeszcze następnego... To możliwe, że aż tyle? Ciągle się łudzę, że coś źle zrozumiałam po tej narkozie, mimo, że wydawało mi się, że ogarniam już... Inną sprawa, że jakoś mnie zdenerwował i jakby trochę niemiły był, że dopytuję...
Tym bardziej, że mówił o połowie grudnia, a drugi cykl to byłby koniec grudnia.
No i luteinę dostałam, żeby wywołać okres szybciej, ale tylko na ten miesiąc mi starczy jej... Chyba, że później już po prostu nie trzeba, a teraz ma dodatkowe zastosowanie przy tej mojej hiperce spowodowanej za Wysokiem estradiolem... 🤷
Ja też miałam odroczony transfer o 2 miesiace. Szybko zleci
 
Dzień dobry wszystkim :) któraś z Was pytała gdzie się lecze, w Gyncentrum w Katowicach.. ogólnie jestem zadowolona, będę jeszcze bardziej jeśli się uda :D jestem dziś 1dpt. Jedyne co mnie martwi to fakt, że przed podaniem zarodków nie miałam sprawdzanego endometrium.. dziwię się, bo przecież to mega ważne.. Chyba, że miałam, tylko lekarz mi nie powiedział?
 
Dzień dobry wszystkim :) któraś z Was pytała gdzie się lecze, w Gyncentrum w Katowicach.. ogólnie jestem zadowolona, będę jeszcze bardziej jeśli się uda :D jestem dziś 1dpt. Jedyne co mnie martwi to fakt, że przed podaniem zarodków nie miałam sprawdzanego endometrium.. dziwię się, bo przecież to mega ważne.. Chyba, że miałam, tylko lekarz mi nie powiedział?
Trzymam kciuki💪 jestem pewna, ze lekarz sprawdzal endometrium ☺
Sam fakt wynikow estrogenu i progesteronu mowi duzo czy transfer moze sie odbyc. Spokojnie. Bedzie dobrze
 
A kiedy ostatni raz miałaś usg?
Dzień dobry wszystkim :) któraś z Was pytała gdzie się lecze, w Gyncentrum w Katowicach.. ogólnie jestem zadowolona, będę jeszcze bardziej jeśli się uda :D jestem dziś 1dpt. Jedyne co mnie martwi to fakt, że przed podaniem zarodków nie miałam sprawdzanego endometrium.. dziwię się, bo przecież to mega ważne.. Chyba, że miałam, tylko lekarz mi nie powiedział?
 
reklama
To jest mój pierwszy transfer. Jeszcze przy 3 dpt mogłabym pójść i robić testy, a teraz to boję się tego dnia testu. Powoli nastawiam się myślą że co będzie to będzie, nie mam na to wpływu. Przecież kobiety w tym samym czasie pracują, podnoszą ciężary (czyt. noszenie zakupów), chodzą na siłownię, basen itp. Normalnie żyją. Mi już w środę znudziło się ciągle leżenie, przewracanie się z boku na bok, chodzenie tylko do toalety, unoszenie nóg. Muszę zacząć normalnie żyć bo inaczej kręgosłup mi padnie
po transferze wydawało mi się ze będę robić test po teście a teraz się boje. Dziś 7 dpt a ja nie odważyłam się iść na bete ani nawet zrobić sikanca.
 
Do góry