reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Też zawsze sobie powtarzam że nic nie dzieje się bez przyczyny.
Nieważne jaki się urodzi i tak będę go kochać nad życie ❤️❤️
Oczywiście że wolałabym żeby był zdrowy, ale na to niestety nie mam wpływu 😟
Dokładnie tak jak @mayfly wspomniała, w wielu przypadkach takie dzieciaczki rozwijają się zupełnie prawidłowo jeśli nie mają chorób współistniejącyc.. moja koleżanka ma córeczkę z ZD ,dzięki Bogu bez innych wad.. szczerze mówiąc nawet z wyglądu na pierwszy rzut oka ciężko się zorientować, rozwija się jak rówieśnicy, a niekiedy nawet i lepiej, jest przecudowana.. jakby nie było, dasz sobie radę z takim podejściem jakie masz 😊
U nas to też drugie dziecko po 6 latach starań (w międzyczasie ciąża obumarła), córcia ma 8 lat więc tak samo jak u Ciebie dość duża różnica wieku, ale liczę,że starszaki trochę nas wesprą 😊
 
Kurde ciężko mi nadrobić... A zaczęliśmy dziś malowanie a jutro o 12 30 USG polowkowe. U mnie będzie 20+2
boje się ....

Co do zamkniętego wątku to moglaby któraś jeszcze raz link wrzucić bo ja nie ogarniam za bardzo forum a nie chciałabym tracić z Wami kontaktu żeby znów na otwartym zostało nas kilka....
A co do pierwszego wątku zamkniętego to szkoda że dziewczyny się odcięły i nas mają w nosie....
Wiesz to kwestia tego, że niektóre z dziewczyn poprostu nie mają czasu być i tu i tu, na pewno są ciekawe co tam u Was ale nie każda może tyle czasu poświęcić. Ja jestem i tu i tam, staram się udzielać na tyle ile mogę ;)
 
Kurde ciężko mi nadrobić... A zaczęliśmy dziś malowanie a jutro o 12 30 USG polowkowe. U mnie będzie 20+2
boje się ....

Co do zamkniętego wątku to moglaby któraś jeszcze raz link wrzucić bo ja nie ogarniam za bardzo forum a nie chciałabym tracić z Wami kontaktu żeby znów na otwartym zostało nas kilka....
A co do pierwszego wątku zamkniętego to szkoda że dziewczyny się odcięły i nas mają w nosie....
Ja mam jutro połówkowe o 10:00. Zaczynam się mega stresować.
 
Dokładnie tak jak @mayfly wspomniała, w wielu przypadkach takie dzieciaczki rozwijają się zupełnie prawidłowo jeśli nie mają chorób współistniejącyc.. moja koleżanka ma córeczkę z ZD ,dzięki Bogu bez innych wad.. szczerze mówiąc nawet z wyglądu na pierwszy rzut oka ciężko się zorientować, rozwija się jak rówieśnicy, a niekiedy nawet i lepiej, jest przecudowana.. jakby nie było, dasz sobie radę z takim podejściem jakie masz 😊
U nas to też drugie dziecko po 6 latach starań (w międzyczasie ciąża obumarła), córcia ma 8 lat więc tak samo jak u Ciebie dość duża różnica wieku, ale liczę,że starszaki trochę nas wesprą 😊

Będziemy miały małych asystentów 😉

Dziękuję za dobre słowa i zrozumienie.
Dziękuję wam wszystkim. Dzisiaj dzięki wam dostałam nowej energii. Dawno nie czułam się tak dobrze psychicznie. Dziękuję że we mnie wierzycie. Jesteście wspaniałe ❤️❤️❤️
Moje serce przepełnia radość i nowa nadzieja.
Wiem że będzie dobrze, nieważne jaki będzie wynik.
 
reklama
Do góry