reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Dziewczyny, ja już po wizycie 🙄
12dc,mam po CLO 3 pęcherzyki obecnie, 19mm, 23mm w lewym i 25mm w prawym (w prawym jajowodzie mam endometrioze)
Kazał w piątek przyjść koło 18 sprawdzić czy była owu czy nie, jeśli nie będzie to duphaston i w nast cyklu CLO z pregnylem 🙊
Czy jest możliwe, że po samym CLO któryś mi pęknie? Mam taką ogromną nadzieję... Chociaż po tylu cyklach i nie stwierdzonej nigdy owulacji mam doła, że nigdy to się nie stanie.
 
reklama
Oczywiście że jest szansa że Ci pękną po samym clo. Wiele dziewczyn nie bierze zastrzyku.
Dziewczyny, ja już po wizycie [emoji849]
12dc,mam po CLO 3 pęcherzyki obecnie, 19mm, 23mm w lewym i 25mm w prawym (w prawym jajowodzie mam endometrioze)
Kazał w piątek przyjść koło 18 sprawdzić czy była owu czy nie, jeśli nie będzie to duphaston i w nast cyklu CLO z pregnylem [emoji87]
Czy jest możliwe, że po samym CLO któryś mi pęknie? Mam taką ogromną nadzieję... Chociaż po tylu cyklach i nie stwierdzonej nigdy owulacji mam doła, że nigdy to się nie stanie.
 
No i klapa dziewczyny... Jestem podłamana. Żaden nie peknal, dziś 14dc..
Wg gina juz nie ma sensu dawać teraz pregnylu, zapisał duphaston, aby torbiele nie urosly.. 😔 Tzn kazał w pon/wt pojawić się między pacjentkami aby jeszcze potwierdzić brak owu, do tego czasu nie brać dupka, bo może stanie się jakiś cud, pęcherzyki dwa są na granicy i może jeszcze coś się stanie, kazał nie tracić nadziei, ale ja już wiem, że pozostaje mi tylko czekac na następny cykl i wtedy CLO +pregnyl albo w ogóle juz na tą drożność wyznaczona w styczniu... Jakoś tak ciężko mi dziś.
W poczekalni były same dziewczyny z brzuszkami i facetami... Przed wejściem do gabinetu jeszcze miakam nadzieję ogromną, że chociaż jeden pęknie... 😕
 
No i klapa dziewczyny... Jestem podłamana. Żaden nie peknal, dziś 14dc..
Wg gina juz nie ma sensu dawać teraz pregnylu, zapisał duphaston, aby torbiele nie urosly.. [emoji17] Tzn kazał w pon/wt pojawić się między pacjentkami aby jeszcze potwierdzić brak owu, do tego czasu nie brać dupka, bo może stanie się jakiś cud, pęcherzyki dwa są na granicy i może jeszcze coś się stanie, kazał nie tracić nadziei, ale ja już wiem, że pozostaje mi tylko czekac na następny cykl i wtedy CLO +pregnyl albo w ogóle juz na tą drożność wyznaczona w styczniu... Jakoś tak ciężko mi dziś.
W poczekalni były same dziewczyny z brzuszkami i facetami... Przed wejściem do gabinetu jeszcze miakam nadzieję ogromną, że chociaż jeden pęknie... [emoji53]
Ja mam podobnie jak ty. Pęcherzyki rosną a nie pękają. Ten cykl też mam xclo i dostałam ovitrelle. W pon sprawdzenie czy pękło. Ale nie liczę na nic no już się rozczarowałam moj lekarz nie daje pregnylu tylko ovitrelle.
 
A jakie wielkości??
No i klapa dziewczyny... Jestem podłamana. Żaden nie peknal, dziś 14dc..
Wg gina juz nie ma sensu dawać teraz pregnylu, zapisał duphaston, aby torbiele nie urosly.. [emoji17] Tzn kazał w pon/wt pojawić się między pacjentkami aby jeszcze potwierdzić brak owu, do tego czasu nie brać dupka, bo może stanie się jakiś cud, pęcherzyki dwa są na granicy i może jeszcze coś się stanie, kazał nie tracić nadziei, ale ja już wiem, że pozostaje mi tylko czekac na następny cykl i wtedy CLO +pregnyl albo w ogóle juz na tą drożność wyznaczona w styczniu... Jakoś tak ciężko mi dziś.
W poczekalni były same dziewczyny z brzuszkami i facetami... Przed wejściem do gabinetu jeszcze miakam nadzieję ogromną, że chociaż jeden pęknie... [emoji53]
 
Jeszcze jest szansa że pękną.
Pękały Ci bez zastrzyków?
Ja miałam 27 i 31 mm i następnego dnia z któregoś z nich zaszłam w ciążę [emoji14]
Właśnie kiedyś pękały, coś musiało się zadziac rok, dwa temu.. Bylam na cytologii prawie 3 lata temu i wtedy gin mówił robiąc też usg, że jak był sex bez zabezpieczenia, to mam szanse na ciaze, bo jest świeżo po owulacji.. Wiadomo nie w głowie wtedy dziecko było.. A odkąd faktycznie sie staram od stycznia teraz, to pierwszy gin stwierdził cykle bez owu, a że nie miał planu na mnie, to zmieniłam go na tego, który mi wręcz obiecał, że owulacje zawsze wywołać można i żebym się na zapas nie stresowała..
Ciekawe czy w styczniu przez covid mi nie przesuną drożności..
 
Ja mam podobnie jak ty. Pęcherzyki rosną a nie pękają. Ten cykl też mam xclo i dostałam ovitrelle. W pon sprawdzenie czy pękło. Ale nie liczę na nic no już się rozczarowałam moj lekarz nie daje pregnylu tylko ovitrelle.
Też słyszałam, że ovitrelle średnio się sprawdza. A jak ci zareagowały jajniki na CLO? Bo u mnie naprawdę super i jeszcze mam nadzieję, że coś ruszy chociaż jeden pęcherzyk 🙏
 
reklama
Też słyszałam, że ovitrelle średnio się sprawdza. A jak ci zareagowały jajniki na CLO? Bo u mnie naprawdę super i jeszcze mam nadzieję, że coś ruszy chociaż jeden pęcherzyk [emoji120]
Chyba ok jest jeden pęcherzyk który osiągnął ładny rozmiar do zastrzyku już ok 14 DC a nie jak zawsze ok 18 DC. Bałam się że będzie kilka małych ale okazało się ok. W pon sprawdze czy pękł. U ciebie były sytuację że nie pękały po zastrzyku?
 
Do góry