reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
W nawiązaniu do zamkniętego forum otrzymalam info zwrotne od Ani, ze potrzeba jeszcze jednej moderatorki i listy osób które mają być na zamkniętym.

Wiec kto chętny na drugą moderatorkę?
I prośba do dziewczyn o zgłaszanie się kto chce przejsc na zamknięte forum, piszcie na forum ze sie zgłaszacie ja sobie bede spisywać, kolejno dam Wam do wglądu kogo zapisałam i jeżeli wszystko będzie się zgadzać przekażę listę do Ani.
Zgłoszenia zbiorę w środę o godzinie 19.00 zeby każdy na spokojnie mógł zgłosić się bo zdaje sobie sprawę że nie wszyscy wchodzą tu codziennie.

Jak macie jakieś inne sugestie piszcie śmiało :)

Zgłaszam się do zamkniętego forum.
 
Ale to zaczęła Ci się już szyjka skracać? Lekarz ją może mierzył? Ogólnie wiem, że łatwo powiedzieć, ale nie denerwuj się. Jeśli będzie konieczność założenie pessera to założysz, w końcu to od tego jest, żeby pomóc jeśli ciało nie do końca daje samo radę. Z takim pessarem też czasem można chodzić bardzo bardzo długo i nawet urodzić ostatecznie po terminie. Głowa do góry! Bierzesz jakieś leki, czasem na skurcze/napianania lekarze polecają magnez czy no-spę.
Tak dostałam magnez bo za mało dostałam luteine nospe Forte i tyle za tydzień na USG. Brzuch napina się jak kamień i wszystko ściąga w dół. Lekarz mnie pytała czy miałam operacje robiona na szyjcie tak mnie to zdziwiło
 
reklama
Hej, dzisiaj po kolejnym badaniu. 17+4 młoda bardzo ruchliwa 222g.

Lekarz na usgnsteierdzil, ze łożysko jest na tylnej ścianie „nisko schodzące„ mogą pojawić sie krwawienia, w związku z tym uwazac na siebie i dużo leżeć. Spotykałyście się kiedyś z taka sytuacja?
 
Do góry