reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja do ćwiczeń w domu nie mam samomotywacji :/ tamtą ciąże od 2 trymestru chodziłam na basen 2 razy w tygodniu, teraz zamknięty basen więc nie wiem jak to będzie. Pewnie jak otworzą na wiosnę to pójdę i choć te ostatnie miesiące poruszam się.

Musiałam właśnie ściągnąć pierścionki bo palce mi zaczęły puchnąć. Strasznie szybko?
Mi też puchną od początku 🙈
Hej z rana.
Ja już w pracy, po śniadaniu. Ćwiczyć mi się nie chce ale na basen bym poszła
 
reklama
Też tak miałam, jednodniowe jasno brązowe plamienie. Następnego dnia rano już nic nie było.

Dziewczyny jutro o 10.40 mam wizytę, liczę że będzie zarodek i piękne ❤️

Trzymam kciuki
Hehe też odnioslam takie wrażenie.

Skąd z Polski jesteście?
Dolnośląskie
Dziewczynki a ja mam pytanko co do cwiczen chcialabym mimo wszystko o siebie zadbac mam na to wiecej czasu i w ogole chcialabym ladnie wygladac w tej ciazy.. czy cwiczenia np na takim youtubie sa bezpieczne?
Ja zapytam mojego lekarza, bo miałam konizacje szyjki i boję się jak ona będzie się zachowywać
 
Ja wczoraj w 9+4 zauważyłam delikatnie kawa z mlekiem/jasny róż plamienie pod wieczór i tak się zestresowałam śniło mi się że cały papier różowy zakrwawiony, mam straszne obawy bo poprzednia ciążę cały czas krwawilam plamilam i skończyła się w 16 tyg także jestem w panice [emoji55]
Jak myślicie czy powinnam poinformować lekarza jeżeli dziś też coś takiego zaobserwuje ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja jestem spod Łodzi. Ale będę w Łodzi robić prenatalne. Mam kilka miejsc do wyboru i nie wiem, które lepsze. Może coś doradzisz jak robisz na NFZ?
Ja chodzę do ginekolog prywatnie ale prenatalne i pappa mam na NFZ że względu na chorobę genetyczną.
Te badania będzie mi robić pani dr. Perenc.
Ona przyjmuje w Salve na Struga .
 
reklama
Ja wczoraj w 9+4 zauważyłam delikatnie kawa z mlekiem/jasny róż plamienie pod wieczór i tak się zestresowałam śniło mi się że cały papier różowy zakrwawiony, mam straszne obawy bo poprzednia ciążę cały czas krwawilam plamilam i skończyła się w 16 tyg także jestem w panice [emoji55]
Jak myślicie czy powinnam poinformować lekarza jeżeli dziś też coś takiego zaobserwuje ?
Ja bym powiedziala nawet jakbym nie zaobserwowala ponownie tylko bylaby to jednorazowa akcja. Zawsze bylabym spokojniejsza po rozmowie z lekarzem.

Powiem Wam, ze mam dzis zle w glowie. W ogole nie widac brzuszka i mam schiza czy ciaza sie rozwija. Jeszcze wczoraj wieczorem mialam takie bole troche ciagnace, troche jak na @. Mam wrazenie, ze wczoraj o tej porze mialam wiekszy brzuch niz dzis 🙈
 
Do góry