reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

@Silence85 wierzę w Was ❤ wierzę, że pomimo tych krwawień jest wszystko dobrze ❤

Dziewczyny jak ja bym chciała przekazać wam trochę mojego spokoju. Ja mam takie przeczucie, że ciąża jest zdrowa, że niczym się nie martwię. Nie denerwuje się przed wizytami, zapisałam się co prawda na test pappa ale to tak profilaktycznie. W ogóle nie martwi mnie jego wynik a przecież powinnam sie stresować. Nie wiem jak to nazwać? Kobieca intuicja?

Tzn ja z jednej strony w ogole nie mam stresa, ze dziecko bedzie chore (chociaz przeciez pewnosci nie mam), mam przez wiekszosc czasu poczucie, ze wszystko bedzie okej - ale czasem gdzies tam zagniezdzi sie jakas mysl i zaczynam sie bac i martwic
 
reklama
Silence kciuki zaciśnięte &&& czekamy na wiadomość.

Ja teraz też sporo piję wody. Kupuje sobie małe butelki żywca bo tylko taka opcja mi się sprawdza.

Ja miałam taki spokój w poprzedniej ciąży, nie martwiłam się, bo wiedziałam, że będzie wszystko ok. W tej ciązy zupełnie odwrotnie.

Miłego dnia, dziewczyny! :)
 
Bawicie się w rozpoznawanie płci dziecka metodą Ramziego albo Nub? Co do Ramziego, to nie wierzę, bo to raczej bardziej zgadywanka i zabawa, ale metoda Nub już mnie przekonuje, ale też trzeba się znać. Mi w poprzedniej ciązy z Ramziego wychodził chłopiec, a urodziłam córkę, w tej tak samo stawiają dziewczyny na grupie fb na chłopca, ale czekam na usg w 12t, może uda się dojrzeć wyrostek damski lub męski. :p
 
Hej Mamusie [emoji7]
Było tu pytanie o suchym nosie. Wstawiam listę lekarstw które zaleca moja pani doktor do stosowania w trakcie ciąży [emoji4]. Może komuś się przyda.
A tak przy okazji to mój mały domownik Lucjan.
Koniecznie chciał się wam pokazać [emoji192]
Miłego dnia wam dziewczynki życzę bez [emoji42][emoji2961][emoji1785] i udanych widzeń [emoji3531].
IMG20201203185106.jpeg
 
reklama
Do góry