reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny u mnie wlasnie wchodze w 8 tydzien.. jestem w szoku ze tak ten czas leci.. co do mysli czy dziecko bedzue chore czy zdrowe.. myslalam o tym ostatnio nawet z mama gadalam.. Ale zaraz mnie opierdzielila mowi zebym sie uspokoila bo wszystko bedzie dobrze i koniec tematu no i faktycznie moja intuicja tez jakos mi mowi ze wszystko bedzie dobrze. Co do badan prenatalnych Ginekolog mowila ze jest taka opcja ale powiedziala ze jestem mloda i to mi zostawia decyzje. Nie robie ich. Zrobie za to polowkowe. Tak sobie mysle
 
Wiedziałam. Czułam że dziś znów będzie krwawienie. Znowu silne jak poprzednio. Ledwo wstałam a podpaska przesiakla. Wyleciały krwiaki znów. Jutro się przejdę znów do lekarza 😭
Trzymam kciuki, daj co po lekarzu
Bawicie się w rozpoznawanie płci dziecka metodą Ramziego albo Nub? Co do Ramziego, to nie wierzę, bo to raczej bardziej zgadywanka i zabawa, ale metoda Nub już mnie przekonuje, ale też trzeba się znać. Mi w poprzedniej ciązy z Ramziego wychodził chłopiec, a urodziłam córkę, w tej tak samo stawiają dziewczyny na grupie fb na chłopca, ale czekam na usg w 12t, może uda się dojrzeć wyrostek damski lub męski. :p
Nawet nie wiem co to za metody. Ja tylko chiński kalendarz sprawdziłam i wyszło, że chłopak 😂😂
Hej dziewczyny u mnie wlasnie wchodze w 8 tydzien.. jestem w szoku ze tak ten czas leci.. co do mysli czy dziecko bedzue chore czy zdrowe.. myslalam o tym ostatnio nawet z mama gadalam.. Ale zaraz mnie opierdzielila mowi zebym sie uspokoila bo wszystko bedzie dobrze i koniec tematu no i faktycznie moja intuicja tez jakos mi mowi ze wszystko bedzie dobrze. Co do badan prenatalnych Ginekolog mowila ze jest taka opcja ale powiedziala ze jestem mloda i to mi zostawia decyzje. Nie robie ich. Zrobie za to polowkowe. Tak sobie mysle
Powiem Ci szczerze, że 2 ciążę nawet nie myślałam zrobić prenatalnych, bazowałam na połówkowym a teraz im starsza jestem tym więcej mam obaw
 
Hej dziewczyny u mnie wlasnie wchodze w 8 tydzien.. jestem w szoku ze tak ten czas leci.. co do mysli czy dziecko bedzue chore czy zdrowe.. myslalam o tym ostatnio nawet z mama gadalam.. Ale zaraz mnie opierdzielila mowi zebym sie uspokoila bo wszystko bedzie dobrze i koniec tematu no i faktycznie moja intuicja tez jakos mi mowi ze wszystko bedzie dobrze. Co do badan prenatalnych Ginekolog mowila ze jest taka opcja ale powiedziala ze jestem mloda i to mi zostawia decyzje. Nie robie ich. Zrobie za to polowkowe. Tak sobie mysle
Ja staram się nie martwić tym czy dzidzia będzie zdrowa czy chora ... oczywiście gdzieś z tyłu głowy pojawiają się takie myśli ale staram się je przeganiać. [emoji846]
Tłumacze sobie tak: są kobiety które ani przed ciążą ani w trakcie ciąży w ogóle o siebie nie dbały i urodziły zdrowe dzieci to dlaczego u mnie ma być inaczej? [emoji846]
Dziewczynki myślcie pozytywnie bo to naprawdę dużo daje [emoji4]
 
Ja staram się nie martwić tym czy dzidzia będzie zdrowa czy chora ... oczywiście gdzieś z tyłu głowy pojawiają się takie myśli ale staram się je przeganiać. [emoji846]
Tłumacze sobie tak: są kobiety które ani przed ciążą ani w trakcie ciąży w ogóle o siebie nie dbały i urodziły zdrowe dzieci to dlaczego u mnie ma być inaczej? [emoji846]
Dziewczynki myślcie pozytywnie bo to naprawdę dużo daje [emoji4]
Dokladnie ja twierdze tak samo , mowie dobre geny mamy bedzie dobrze u nas po rodzinie wszyscy zdrowi wiec licze na to ze u nas tez. Nie stresuje sie tym bedzie gitaraa a za rok bede szkraba ubierac w stroj elfa i tyle 🤣🤣
 
reklama
Dziewczyny, bo ja wczoraj po wizycie od razu zapisywalam się na to usg pierwszego trymestru, to badanie jest obowiązkowe czy to jest to samo co usg genetyczne? Bo zgłupiałam w rejestracji. W gabinecie moja pani dr mówiła, że właśnie na tym usg sprawdza się czy dzidzia nie ma wad genetycznych a do tego mogę dokupić test pappa. A w rejestracji usłyszałam że koszt usg i pappa to 620zl i że mój pakiet allianz nie obejmuje tego usg pierwszego trymestru co dla mnie jest dziwne bo to obowiązkowe i powinien obejmować.
 
Do góry