reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Heeeeej! Cud ze jeszcze mnie ktoś pamieta :p Czekam na okres, ma być dzis :p. Transfer w wigilię jeśli ta @ przyjdzie heh! Nie czytam juz forum niestety, ale zauważyłam ze zostałam wywołana do odpowiedzie ;) Pozdrawiam wszystkie 😘
@Aduś16 ty nawet nie mysl aby nic tutaj nie napisać! Oczywiście że o Tobie pamiętam. Zatem czekamy.
Masz może gdzieś listę badań na pierwszą wizytę do Paśnika. Może któraś tutaj ma taki spis.
 
@Aduś16 ty nawet nie mysl aby nic tutaj nie napisać! Oczywiście że o Tobie pamiętam. Zatem czekamy.
Masz może gdzieś listę badań na pierwszą wizytę do Paśnika. Może któraś tutaj ma taki spis.
Napiszę co ja miałam zlecone:
- HLA C
- Kiry
- Subpopulacja limfocytów - trzeba zrobić pomiędzy 18-23dc
- Ocena cytokin Th1/Th - inaczej CBA
- ANA
- ASA
Do tego na własną rękę zrobiłam wcześniej pakiet na trombofilię i kariotypy też miałam
 
@Gonia0605 czy Ty też miałaś zleconą konsultację z internistą przed punkcją? Pytam, bo jesteś najbliżej do mnie wiekiem, a mi zleciła, ze względu na wiek.

I jeszcze mam chyba głupie pytanie , na moim dzienniczku mam wpisane: Rodzaj protokołu z antagonistą i nie wiem , czy ja źle to czytam bo trochę pielęgniarka nabazgrała, czy to faktycznie tak się nazywa?
Ja miałam krótki z antagonistą, jest to wprowadzenie leku, który kontroluje wyrzut LH i nie dochodzi do zbyt wczesnej owulacji :)
 
reklama
Napiszę co ja miałam zlecone:
- HLA C
- Kiry
- Subpopulacja limfocytów - trzeba zrobić pomiędzy 18-23dc
- Ocena cytokin Th1/Th - inaczej CBA
- ANA
- ASA
Do tego na własną rękę zrobiłam wcześniej pakiet na trombofilię i kariotypy też miałam
@fredka84 dziękuję. Przygotowuje się do transferu hehe. Żarcik. Swoją drogą doktor P. pobiera 350 zł za wizytę 😱, wizyta w Łodzi oczywiście.
 
Do góry