reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny czy też macie twarde brzuchy i bóle podbrzusza,A bardziej pobolywanie,bo w sumie to nie boli jakoś konkretnie.
Tak. Mam od kilku dni wieczorem bóle takie a'la miesiączkowe podbrzusza i trochę pleców na dole. Mam nadzieję, że to dlatego, że się wszystko przygotowuje a nie, że przedwczesny poród.... Właściwie to nie boli aż tak tylko uciska.
 
Dziewczyny czy też macie twarde brzuchy i bóle podbrzusza,A bardziej pobolywanie,bo w sumie to nie boli jakoś konkretnie.
Miewam. Czasem też nie mogę uspokoić myśli czy coś się dzieje czy sobie po prostu macica ćwiczy albo... młodzież ćwiczy, a już miejsca nie ma 😀 mąż mi wczoraj powiedział, że od tygodnia czuje, że już zaczynam sie denerwować i to widać 😆
 
reklama
A jak dziewczyny spicie? Bo u mnie ciężko.
O jezu u mnie dramat zasypianie mi zajmuje mniej wiecej 2h i budze sie czesto i znow nie moge zasnac. Myslalam, ze teraz bede sie wysypiac bo pozniej bedzie ciezko 😁😁
Szykuje sie wlasnie do mojej gin na wizyte mam stresik troszke mam nadzieje, ze nic tam sie nie szykuje na najblizsze dni do porodu 😆
 
Do góry