reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A masz jakieś objawy na miesiączkę?
Bo ja mam Pierwszy cykl z duphastonem- wczoraj miałam jakiś śluz w kolorze ale widIalam go tylko raz i nic po za tym🤨termin na @ mam na dzisiaj
Nie robiłam testów, ale jak do jutra nie dostanę @ to pójdę chyba na betę
ja właśnie już nie będę się bawić w testy, jeśli do piątku nic się nie rozkręci, to w piątek pójdę na betę. Ale nie wierze w to, pewnie do wieczora coś się rozrusza
 
reklama
Ja generalnie nie mam nigdy wielu objawów przed @. Nigdy nie boli mnie brzuch, nic mnie nie ciągnie. Od owu bolą mnie zawsze piersi i tyle. I w tym cyklu do tej pory było tak samo, ale dzisiaj zaczął mnie bolec i ciągnąć brzuch, co jest u mnie niespotykanym zjawiskiem. I ciagle latam do wc, bo wydaje mi się, ze @ się rozkręciła, a tam nic🤷‍♀️ bezowe pasemko ewentualnie. Dziwnie działa na mnie ten duphaston, bo obstawiam, ze to właśnie przez niego tak😕
No ja właśnie nie mam porównania bo to Pierwszy miesiąc z dupkiem 🤷‍♀️
 
Ja kupuję zawsze badania betaHCG przez swisslab- 32 zł i w całej Polsce można zrobić w wybranych labach (u mnie w alab i synevo). Polecam bo mimo że robię w alab to kiedyś bez wykupienia przez swisslab też 57 zł płaciłam. A że się nalatałam na to badanie przy poronieniu to szukałam gdzie najtaniej.

 
reklama
Do góry