reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie badania dla męża ???

Lytomka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Grudzień 2020
Postów
1 315
Jak w temacie, dziewczyny na co zbadać męża? Na pewno planujemy morfologię nasienia. Ale jestem ciekawa co z krwi. Tarczyca, testosteron? Ja się badałam i jestem zdrowa.
 
reklama
Posiew nasienia , morfologia, usg, tsh, ft3, ft4, anty tpo, anty tg, testosteron, prolaktyna. Mój jeszcze miał dodatkowo witb12 i krzywą glukozową i insulinową.
 
Jeśli chodzi o badanie męża no to koniecznie morfologia, koniecznie badanie nasienia, bo to w sumie taka podstawa, tsh, USG, testosteron. To taki podstawowy zestaw. O reszcie powie Ci lekarz podczas wizyty, bo każdy przypadek ma też inne potrzebne badania. Czasem potrzebne są badania genetyczne itd.
 
Jeśli chodzi o badanie męża no to koniecznie morfologia, koniecznie badanie nasienia, bo to w sumie taka podstawa, tsh, USG, testosteron. To taki podstawowy zestaw. O reszcie powie Ci lekarz podczas wizyty, bo każdy przypadek ma też inne potrzebne badania. Czasem potrzebne są badania genetyczne itd.
Czyli np jak mam dobre wyniki nasienia a niski testosteron to źle?
 
Do góry