reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Potwierdzona dziewczynka, dziś 16tydz i 4 dzień.
Czyli na potty była spuchnięta lechtaczka. Obalam wszystkie mity bo nie mam mdłości wymiotów czuję się świetnie wyglądam świetnie. Będzie trzecia dziewczynka. No chyba że ktoś w tym tyg miał 3 kreski a jednak wyszedł chłopiec to się zgłosić bo nie wiem czy mogę już się nastawiać na dziewczynkę czy się wstrzymać.
 

Załączniki

  • FB_IMG_1610616895918.jpg
    FB_IMG_1610616895918.jpg
    67,5 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Np u mnie w rodzinie od strony mamy jest tak, że
Potwierdzona dziewczynka, dziś 16tydz i 4 dzień.
Czyli na potty była spuchnięta lechtaczka. Obalam wszystkie mity bo nie mam mdłości wymiotów czuję się świetnie wyglądam świetnie. Będzie trzecia dziewczynka. No chyba że ktoś w tym tyg miał 3 kreski a jednak wyszedł chłopiec to się zgłosić bo nie wiem czy mogę już się nastawiać na dziewczynkę czy się wstrzymać.
Gratuluję przede wszystkim zdrowej kruszynki🙂 ja mam nadzieję, że we wtorek u mnie potwierdzi się dziewczynka😍
Boję się tylko swojej reakcji jeżeli jednak okaże się, że to chłopiec....siedzę jak na szpilkach ostatnio 🙈
 
Potwierdzona dziewczynka, dziś 16tydz i 4 dzień.
Czyli na potty była spuchnięta lechtaczka. Obalam wszystkie mity bo nie mam mdłości wymiotów czuję się świetnie wyglądam świetnie. Będzie trzecia dziewczynka. No chyba że ktoś w tym tyg miał 3 kreski a jednak wyszedł chłopiec to się zgłosić bo nie wiem czy mogę już się nastawiać na dziewczynkę czy się wstrzymać.

Gratuluję zdrowej kruszynki i rośnijcie zdrowo. Cieszcie się sobą bo ten czas szybko ucieka.
Ja z córką też nie miałam wymiotów i świetnie się czułam, nawet mogę powiedzieć, że wyładniałam.
 
Potwierdzona dziewczynka, dziś 16tydz i 4 dzień.
Czyli na potty była spuchnięta lechtaczka. Obalam wszystkie mity bo nie mam mdłości wymiotów czuję się świetnie wyglądam świetnie. Będzie trzecia dziewczynka. No chyba że ktoś w tym tyg miał 3 kreski a jednak wyszedł chłopiec to się zgłosić bo nie wiem czy mogę już się nastawiać na dzi
No u mojego byly 3 kreski, ale on zaciskał nogi i chowal swoje klejnoty :D na ingender pisaly z potty ze to babeczka. Chlopcy ogolnie tez mają te 3 kreski ale liczy się ich położenie wzgledem kosci udowych.
20210114_165237.jpg

20210114_165311.jpg
 
No u mojego byly 3 kreski, ale on zaciskał nogi i chowal swoje klejnoty :D na ingender pisaly z potty ze to babeczka. Chlopcy ogolnie tez mają te 3 kreski ale liczy się ich położenie wzgledem kosci udowych.
Zobacz załącznik 1226648
Zobacz załącznik 1226649
:o a z którego roku to zdjęcie? Matulo. A zerknij proszę na moje wyżej. Jest położenie wzgledem kosci udowej?
C
To chyba poczekam do połówkowych.
 
reklama
Do góry