reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - suplementacja, starania o ciąże

I jakieś dalsze leczenie masz w drążone? Lekarz coś mówi co dalej
My już podchodzimy do In Vitro więc cała droga już za mną. Niecały rok leczenia w klinice niepłodności,partner ma teratozoospermie i po 3 latach starań już zdecydowaliśmy wspólnie z lekarzem że in Vitro.
 
reklama
Być może tak jest,lekarz napewno wie lepiej. Aczkolwiek nigdy przy staraniach nie miałam proponowanej antykoncepcji,a również mam PCOS i mnóstwo policystycznych pęcherzyków nie wnoszących nic dobrego. Jedyne co to robiłam odstęp sobie między stymulacjami ale to dłuższa historia bo miałam hiperstymulacje przy gonatropinach. Bynajmniej tyle już przeszłam i dalej nic że z niecierpliwością wyczekuje in vitro
 
My już podchodzimy do In Vitro więc cała droga już za mną. Niecały rok leczenia w klinice niepłodności,partner ma teratozoospermie i po 3 latach starań już zdecydowaliśmy wspólnie z lekarzem że in Vitro.
Rozumiem, życzę Tobie i partnerowy szczęśliwego poczęcia , będzie dobrze ;) <3 <3
Powodzenia.
 
Hej, troszkę się wystraszyłam bo właśnie od jutra zaczynam Clo to teraz patrząc po was modle się zeby jednak działał, po ilu próbach z clo można zrezygnować? Czy miałyście zastrzyk na pęknięcie pecherzyka?
na mnie clo tez jak woda zadziałał i po jedynym cyklu lekarka od razu zmieniła na letrozol i rosną pięknie. Wiec jak przy clo nie urośnie to proś o zmianę od razu. I zastrzyk tez miałam ovitrelle ;)
 
na mnie clo tez jak woda zadziałał i po jedynym cyklu lekarka od razu zmieniła na letrozol i rosną pięknie. Wiec jak przy clo nie urośnie to proś o zmianę od razu. I zastrzyk tez miałam ovitrelle ;)
Od czego w ogóle są te zastrzyki co one dają? Bierze się je na pękanie wyrośniętych pęcherzykow gotowych na zapłodnienie, czy ten zastrzyk jest też na pobudzenie owulacji?
 
Od czego w ogóle są te zastrzyki co one dają? Bierze się je na pękanie wyrośniętych pęcherzykow gotowych na zapłodnienie, czy ten zastrzyk jest też na pobudzenie owulacji?
zastrzyk jest po to aby pękł wyhodowany pęcherzyk. Dlatego chodzi się na monitoring i lekarz wtedy obliczy w którym dniu i o której godzinie +/- trzeba zrobić zastrzyk aby pękł i żeby doszło do owulacji ;) jak dla mnie spoko opcja z tym monitoringiem i stymulacja bo już w 1dc wiem w jakie dni będziemy „działać” wiec mogę sobie zaplanować te najważniejsze dni :D
 
zastrzyk jest po to aby pękł wyhodowany pęcherzyk. Dlatego chodzi się na monitoring i lekarz wtedy obliczy w którym dniu i o której godzinie +/- trzeba zrobić zastrzyk aby pękł i żeby doszło do owulacji ;) jak dla mnie spoko opcja z tym monitoringiem i stymulacja bo już w 1dc wiem w jakie dni będziemy „działać” wiec mogę sobie zaplanować te najważniejsze dni :D
Super, ja za 3 Msc mam przyjść na monitoring czy w ogóle coś ruszyło, może coś mój lekarz wspomni o tym zastrzyku, miesiąc, dwa temu jak byłam na monitoringu to niestety nic nie było, mam te PCOS i lekarz teraz zrobił taki myk, przypisał mi na 3 Msc antykoncepcje aby pęcherzyki pcos trochę zanikły uśpić trochę jajniki, i po odstawieniu anty.., monitoring 10-12 dc czy coś zadziałało, do tego właśnie biorę Inofolic Combi żeby wspomic te PCOS i zobaczymy.
 
zastrzyk jest po to aby pękł wyhodowany pęcherzyk. Dlatego chodzi się na monitoring i lekarz wtedy obliczy w którym dniu i o której godzinie +/- trzeba zrobić zastrzyk aby pękł i żeby doszło do owulacji ;) jak dla mnie spoko opcja z tym monitoringiem i stymulacja bo już w 1dc wiem w jakie dni będziemy „działać” wiec mogę sobie zaplanować te najważniejsze dni :D
 

Załączniki

  • Screenshot_20210203_201855.jpg
    Screenshot_20210203_201855.jpg
    271,8 KB · Wyświetleń: 57
reklama
pierwszy raz się spotykam z tym, żeby anty leczyło PCOS. Leczyłam się u dwóch ginekologów i mówili, że tabletki anty nic nie wnoszą tylko po prostu masz plamienie z odstawienia wiec jestem zaskoczona teraz. Ale w takim razie musze poczytać o tym głębiej. Mam nadzieje ze te 3 miesiące zleca Ci bardzo szybko! 😉
 
Do góry