reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, ładnie przyszły mi wyniki . Testosteron 45,10 ( norma 6-82). DHEA 156 ( norma 75-370), androstendion jeszcze czekam, prolaktyna w 5 dniu cyklu 22,40 ( norma 4,79-23,3). Zastanawia mnie ta prolaktyna- niby w granicach normy, ale jednak przy tej górnej granicy i się zastanawiam czy nie jest ciut za wysoka. Bo te normy laboratoryjne czasami nijak się maja do rzeczywistości przy staraniach o fasolkę. Dodam tylko, ze niestety przed badaniem spałam około 5 h, bo inaczej się nie dało :/. Będę wdzięczna za podpowiedzi.
U mnie prolaktyna wynosiła 79 a teraz 27 i lekarka twierdzi ze super na starania :)
 
reklama
staram się ustalać dni owu i wtedy staramy się częściej ale moje cykle bywają nieregularne do tego mam Hashimoto i endometriozę... Dlatego nie jest to takie proste. Poza tym jak inicjowalam zbliżenie częściej w dni płodne widziałam że nie jest do tego taki chętny. Co znowu zniechęca mnie i to takie błędne koło..

A może właśnie nie za bardzo chce dziecka i dlatego tak unika, ale nie chcę się przyznać ?
 
A może właśnie nie za bardzo chce dziecka i dlatego tak unika, ale nie chcę się przyznać ?
wiesz co raczej mu ufam że mówi szczerze... Chyba że ma jakieś lęki ukryte. Nie chce wchodzić w szczegóły ale dzieciństwa nie miał łatwego, bo wychowywał się bez ojca praktycznie od pewnego wieku.
 
Rwie mnie dzisiaj prawy jajnik:/ A Wy jak dzisiaj dziewczyny? Jak nastroje?
Lepiej nie pytać. Jestem raz wkurzona, raz radosna, raz chce mi się płakać. Rano najgorzej. Wstalam z dobrym humorem. Az tu nagle benc i do wszystkiego zaczelam się dopierdzielac. Wczoraj mialam podobnie. Jak mi się zwrocilo uwage to wyłam jak kojot. 🙈🙉
 
reklama
Do góry