reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Też mam takie wrażenie. W sumie różnie. Raz twierdze,że to na pewno "to" i się udało bo mam tak wrażliwe sutki i takie szarpanie piersi czasami czuje. Wczoraj to myslalam,że zwariuje. Najpierw zaczęło się dwa dni temu od swedzenia. Wczoraj jeszcze tez troche ale wieczorem zaczęły mnie drażnić. Material piżamy bardzo to robi. Na dodatek czasami zaczelo mnie tak bardzo boleć. Raz jedna raz druga. Później szarpanie i teraz tak raz na jakiś czas poszarpuje. Temp. Rano mialam 36.6 tak okolo 10 a później juz sie utrzymuje 37.4. Do @ jeszcze 9 dni więc sporo czasu. Wczoraj przed zasnieciem mialam takie skurcze brzucha, jajnikow. Raz jednego raz drugiego a później intensywny ból podbrzusza. Myslalam,że się poplacze. Ale chwile trwal i minął. A później takie mrowienia, ciągnięcia jajników.
To zdecydowanie za wcześnie na objawy ciążowe, ile dpo jesteś? Jakie długie masz cykle?
 
reklama
Też mam takie wrażenie. W sumie różnie. Raz twierdze,że to na pewno "to" i się udało bo mam tak wrażliwe sutki i takie szarpanie piersi czasami czuje. Wczoraj to myslalam,że zwariuje. Najpierw zaczęło się dwa dni temu od swedzenia. Wczoraj jeszcze tez troche ale wieczorem zaczęły mnie drażnić. Material piżamy bardzo to robi. Na dodatek czasami zaczelo mnie tak bardzo boleć. Raz jedna raz druga. Później szarpanie i teraz tak raz na jakiś czas poszarpuje. Temp. Rano mialam 36.6 tak okolo 10 a później juz sie utrzymuje 37.4. Do @ jeszcze 9 dni więc sporo czasu. Wczoraj przed zasnieciem mialam takie skurcze brzucha, jajnikow. Raz jednego raz drugiego a później intensywny ból podbrzusza. Myslalam,że się poplacze. Ale chwile trwal i minął. A później takie mrowienia, ciągnięcia jajników.

U mnie w kilku ostatnich cyklach jakieś 2-3 dni po domniemanej przeze mnie owulacji zaczynały mnie boleć piersi, robiły się strasznie nabrzmiałe i tkliwe i tak już się utrzymywało do samej @.
 
U mnie prolaktyna wynosiła 79 a teraz 27 i lekarka twierdzi ze super na starania :)
A no to widzisz, czyli prawda:). Tez dzisiaj miałam wyzute u ginekologa i powiedział, ze wynik do 30 prolaktyny jest uważany za bardzo dobry, bo tez bierze się pod uwagę stres, krótszy sen, nastrój itd. Tez np. Androstendion mi wyszedł 3.8 przy normie od 0.3 do 3.5, ale ponac tez jest w normie, bo to badanie robi się po południu i z rana wartość jest najwyższa, a robiłam o 7 rano. Wiec tez powiedział, ze bardzo dobre wyniki.
 
Hej dziewczyny, u mnie 27 dzień cyklu, Flo wyznacza 🐒 na jutro, teoretycznie cykle 30-31 dni, ale przez wcześniejszą owulacje, przyspieszyło termin. Sama nie wiem co o tym myśleć, nigdy nie miałam tak krótkich cykli, zobaczymy. 🙂 Mój M już pięć dni faszeruje się suplementami na poprawę nasienia, bierze 13 tabletek dziennie, plus szklanka soku z pomidorów i buraków. Mało tego, zakisił słoik buraków, bo twierdzi, że to źródło antyoksydantów 😁jestem taka z niego dumna, cokolwiek wyjdzie na tych powtórnych wynikach, dla nas już wygraliśmy, cokolwiek się wydarzy, damy radę 🙂te starania takie trochę na wyrost, raczej nie wierzę, że przy 0% morfologii się uda, może za jakiś czas.. Jakoś to będzie. Trzymam kciuki za Wasze starania!

@Gryfin kibicuje mocno, żeby coś tam zafasolkowało. 🙂 jak się czujesz? Pojawiło się coś dziwnego w tym cyklu?
 
Hej dziewczyny, czytam wiec sie witam 😀
Chcialam wam tylko powiedziec ze tworzycie wspaniala spolecznosc i dodajecie sily i otuchy. Dobrze jest miec miejsce gdzie mozna zajrzec i otrzymac zrozumienie 💙 Milego dnia dla wszystkich i wielu pozytywnych testow.
38 lat, 7cs o pierwsze dziecko, 22/27dc
Hej Merlot! Ja tez dołączyłam stosunkowo niedawno. I zgadzam się, fanie poczytać, nardadzic się lub pożalić. Wchodzi w krew.
 
Hej dziewczyny, u mnie 27 dzień cyklu, Flo wyznacza 🐒 na jutro, teoretycznie cykle 30-31 dni, ale przez wcześniejszą owulacje, przyspieszyło termin. Sama nie wiem co o tym myśleć, nigdy nie miałam tak krótkich cykli, zobaczymy. 🙂 Mój M już pięć dni faszeruje się suplementami na poprawę nasienia, bierze 13 tabletek dziennie, plus szklanka soku z pomidorów i buraków. Mało tego, zakisił słoik buraków, bo twierdzi, że to źródło antyoksydantów 😁jestem taka z niego dumna, cokolwiek wyjdzie na tych powtórnych wynikach, dla nas już wygraliśmy, cokolwiek się wydarzy, damy radę 🙂te starania takie trochę na wyrost, raczej nie wierzę, że przy 0% morfologii się uda, może za jakiś czas.. Jakoś to będzie. Trzymam kciuki za Wasze starania!

@Gryfin kibicuje mocno, żeby coś tam zafasolkowało. 🙂 jak się czujesz? Pojawiło się coś dziwnego w tym cyklu?
Postawa Twojego M godna podziwu 👏🤩 dziękuję, że pytasz czuję się dobrze, bez większych objawów na ciążę czy okres, grzecznie czekam na rozwój sytuacji 😉
 
Postawa Twojego M godna podziwu 👏🤩 dziękuję, że pytasz czuję się dobrze, bez większych objawów na ciążę czy okres, grzecznie czekam na rozwój sytuacji 😉

No to trzymam kciuki mocno! ❤️ oby ten walentynkowy czas nam tutaj sprzyjał. 🙂

Dziewczyny przyznać się, ile pączków już spałaszowanych? 🍩🍩🍩 😁 pieczecie dzisiaj coś dobrego, czy może macie jakieś sprawdzone cukiernie/piekarnie? 🤔
 
reklama
No to dobrze!
trzymam mocno kciuki.
Ja za 2 dni dostanę @
I zaczynam pierwszy cykl stymulowany☺️
No wlasnie to jest mój pierwszy cykl stymulowany, i tak jak dziewczyny mowily sprawdzają się objawy typu uderzania goraca i czuć strasznie jajniki, a ja czułam jajniki tylko jak brałam a teraz to nie bardzo tak średnio 🤔 który to twoj cykl staran?
 
Do góry