reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziekuje, za pocieszenie, najbardziej to mnie zdenerwowało, ze mam jakieś brukowate śluzówki na trzonie i na dnie :( chociaż wyczytałam, ze to tez w przebiegu helikabacter. Ja jestem straszna panikara i hipochondryczka - od października latam i szukam czegoś u lekarzy [emoji21][emoji23] aż znalazłam [emoji2368] stres mi tak wpłynął pewnie No żołądek go nie lubi... od jutra zero stresu ! [emoji56][emoji2] może [emoji977] tez nie chcą wskoczyć od stresu bo tez przeszkadza...
Stres na pewno nie pomaga i na pewno szkodzi [emoji4][emoji4] a żołądek się wyleczy i wtedy pojawią się [emoji977]️[emoji3590]
Jeśli chodzi o te jakieś brukowate śluzówki to pewnie ma to związek z bakterią, ja też miałam przez bakterie przekrwiony plus nadżerki przy dwunastnicy
 
reklama
Dziewczyny może któraś spojrzeć na Mój wykres??? Pierwszy raz mam takie anomalie [emoji849] w dodatku 3 razy w tym cyklu widziałam u siebie śluz płodny [emoji2356]
Nie wiem Mój organizm płata Mi dosłownie figle[emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356] nie zwracajcie uwagi na te dni płodne bo to aplikacja sama z siebie wyliczyła]Zobacz załącznik 1239284
Zapomniałam dodać, że jestem po stymulacji i mam potwierdzoną owulacje. 2 lutego byłam u gina było jajeczko 25mm dostałam zastrzyk. 8lutego potwierdzone, że pękło. Fakt były jeszcze 3 jajeczka(gin nie sprawdzał ich wielkości tylko mówi, że są jeszcze 3), ale przecież nie można mieć dwa razy owulacji[emoji849][emoji2356]

Mi raz gin powiedział na kolejnym monitoringu ze już po owu bo jajeczko było i już nie ma, a później się okazało ze nie wiadomo co się z nim stało ale z tego owulacji nie było, za to była tydzień później [emoji2368]
 
Dzień dobry! Jak nastroje i zdrowie? Ja 28 DC, samopoczucie w normie. Zawalona pracą 😬. İ tak coś czuję że niestety 🐒niebawem mnie odwiedzi.
 
Witajcie! Ja w drodze do pracy. Dzisiaj 27 dc. Owulacja była tydzień temu więc w następny czwartek tj. 25 lutego zatestuje
 
Cześć :) Ja 34dc, wczoraj miała przyjść @ ale nie ma, chociaż co 5 minut mam takie uczucie jakby właśnie przyszła xd w związku z tym, że do wczoraj byłam na kwarantannie, to nie mam testu, więc dzisiaj kupię test i jeśli nie przyjdzie @, to jutro testuję, chociaż brzuch boli mnie niemiłosiernie więc się nie nastawiam :/
 
No właśnie i przypuszczam, że to samo będzie u Mnie. To Ja chyba spokojnie zaczekam jednak jeszcze z testowaniem bo zapewne ta owulacja dopiero co była po koniec zeszłego tygodnia
Mi raz gin powiedział na kolejnym monitoringu ze już po owu bo jajeczko było i już nie ma, a później się okazało ze nie wiadomo co się z nim stało ale z tego owulacji nie było, za to była tydzień później [emoji2368]
 
Stres na pewno nie pomaga i na pewno szkodzi [emoji4][emoji4] a żołądek się wyleczy i wtedy pojawią się [emoji977]️[emoji3590]
Jeśli chodzi o te jakieś brukowate śluzówki to pewnie ma to związek z bakterią, ja też miałam przez bakterie przekrwiony plus nadżerki przy dwunastnicy
☺️ DZIĘKUJĘ!!! Nie wiecie ile dla mnie znaczy wygadanie się tutaj bo w domu nie mam komu. Nie chce bliskich martwić a oni i tak mówią, ze nic mi nie jest... te wycinki chodzą mi po głowie 😅 ale dziewczyny(!) ide dziś i jutro na szkolenie a od wtorku podpisuje umowę 🥰 zajmę w końcu czymś głowę 😊
 
Dzień Dobry w czwarteczek [emoji2956] to już prawie weekend :D
I pozdrawiam z moim najśmieszniejszym cyklem w życiu [emoji1787] w sobotę 20dc jednodniowe plamienie, dwa dni lekkiego brudzenia, później Sahara, wczoraj rano na teście biel vizira a w południe przy sikaniu pojawiła się jasnoczerwona krew więc przywitałam się z [emoji204] po czym odrazu zniknęła, znowu cisza i sucho jak na pustyni [emoji81] gdyby nie fakt, że 2 tyg temu byłam u lekarza i wszystko idealne wraz z cytologią pomyślałabym, że coś jest nie tak.
Ewidentnie ten cykl jaja sobie ze mnie robi [emoji2358][emoji2358][emoji2358]
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 😊💛 Jak Cię czujecie? Który dc? Ktoś testuje? 😁 U mnie dzisiaj 7dc i czuję się ok chociaż jestem bardziej zmęczona niż zwykle, podejrzewam że to przez pogodę, wysokie ciśnienie jest od paru dni, też tak macie? 🤔
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, a jakie suplementy takie typowo pod ciążę bierzecie obecnie? Ja do tej pory kupowałam Pregna Start, ale zastanawiam się, moze jest coś lepszego 😊

Z typowo ciążowych biorę falvit mama i dha omegamed, ale do tego łykam co się da kilogramami, bo jakoś tak mam nadzieję, że jak odzywie organizm to będzie lepiej funkcjonował.

Gryfin ja też ostatnio chodzę zmęczona. Myślę, że te pogody męczą, ciągłe zmiany temperatur, natłok zajęć dodatkowo. I na pewno coś jest z ciśnieniem, bo ja mam ostatnio za niskie i problem z regulacją przy pionizacji i też mi się to nasiliło.
 
Ostatnia edycja:
Do góry