reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Poczytałam o tych wodach i zaczelam się stresować 🙉🙉🙉🙉🙉 ciągle mam jakieś uplawy i niewiem już 🙉🙉🙉🙉
Chyba zainwestuje w paseczki te do sprawdzania i będę spokojniejsza :)

Ja ci powiem ze w pierwszej ciąży na to nie patrzyłam w ogóle a wody mi odeszły klasycznie jak w filmie 😃
Teraz też jakoś na to nie zwróciłam uwagi tylko moja ginekolog.
Ja tych paseczków szukałam w aptekach i okazuje się że ciężko znaleźć lepiej na necie szukać ☺
 
reklama
Ja ci powiem ze w pierwszej ciąży na to nie patrzyłam w ogóle a wody mi odeszły klasycznie jak w filmie 😃
Teraz też jakoś na to nie zwróciłam uwagi tylko moja ginekolog.
Ja tych paseczków szukałam w aptekach i okazuje się że ciężko znaleźć lepiej na necie szukać ☺
Właśnie byłam tydxien temu w szpitalu i tak w sumie nic nie mówili 🤔 a mam tak już od dłuuugiego czasu i tak myślę że w poniedziałek za tydzień mam wizytę to zapytam o to :) chyba przeszlam w czas "paniki" 🙃 to kiepsko bo za dużo nasłuchuje
 
Właśnie byłam tydxien temu w szpitalu i tak w sumie nic nie mówili 🤔 a mam tak już od dłuuugiego czasu i tak myślę że w poniedziałek za tydzień mam wizytę to zapytam o to :) chyba przeszlam w czas "paniki" 🙃 to kiepsko bo za dużo nasłuchuje
Ja też mam już ten czas ☺ całe szczęście że moja pani doktor ma do mnie dużo cierpliwości i zawsze mnie przyjmie i odpisze na SMS ☺
 
Tak bo człowiek się tylko niepotrzebnie nakręca a wtedy nagle pojawia się pełno objawów i sobie dobieramy do głowy że u nas to na pewno już jest to najgorsze ☺
A najlepsze jest to że jak się stresuje to nagle mam pełno tych uplawow jak je olewam mowie dosyć to nagle znikają 😂😂😂😂 no kurde ale organizm płata filge od psychiki 😂😂
 
Ojjj, ja też lubię się nakręcać 🙄 Teraz moim głównym zmartwieniem są te koszmarne stawiania macicy, a jutro do kompletu dojdzie pewnie szyjka...
W ogóle dzisiaj mnie wszystko kłuje, itp. 🙄
 
Ja w poniedziałek trafiłam do szpitala z koniecznością leżenia do końca ciąży. W piątek po badaniu okazało się że się pogorszyło i jest rozwarcie, dostałam kroplówkę na skurcze (miałam ich ok 25 dziennie, pojedyncze bolące a głównie takie twardnienia 30-40s) i mam całkowity reżim łóżkowy. Sterydy podane, jutro 27+7tc. Basen to katorga, nie wiem jak długo uda się wytrzymać. Dobrze, że większość historii tutaj jest bardziej pozytywnych.
 
reklama
Ojjj, ja też lubię się nakręcać 🙄 Teraz moim głównym zmartwieniem są te koszmarne stawiania macicy, a jutro do kompletu dojdzie pewnie szyjka...
W ogóle dzisiaj mnie wszystko kłuje, itp. 🙄
Mnie dzisiaj tez ... ale mam wrażenie, że większość dolegliwości istnieje w moje głowie. Np. wiem, że te kłucia w pochwie nic mi nie robiły (i raczej nikomu nic nie robią bo skracanie szyjki się tak rzadko objawia) ale ja dzisiaj o nich nie potrafię myśleć. Ale moje motto: byle do środy 💪💪💪
 
Do góry