reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Dołączył(a)
22 Luty 2021
Postów
5
Hejka. Powiedzcie mi proszę, mając beta hcg 33,89 prawdopodobnie w 5tc(możliwe, że późniejszy termin, mam nieregularne cykle) czy jest jeszczej akiś cień szansy, że ta ciąża się powiedzie? Jutro robię kolejną betę i strasznie się boję 😥
 
reklama
Pojedynczy wynik nic Cię powie. Ponów betę po 48 h i wtedy będzie wiadomo. Może owulacja była później skoro cykle masz nieregularne.
 
Hej. Czyli który teraz był by dzień cyklu ? Nie martw się na zapas, najważniejszy jest przyrost. Chociaz też niestety może to być już tendencja spadkowa.
 
Najlepiej zrób betę po 48h wtedy będziesz miała najbardziej miarodajny wynik. Dużo jest ciąż, które startują z niskiego poziomu bety i wszystko kończy się dobrze. Trzymam kciuki ❤️
 
Według aplikacji 32😕 z tym, że poprzedni okres dostałam kilka dni wcześniej niż zwykle. Lekarz zalecił mi duphaston i acard, jutro powtórzę betę. Martwi mnie mnie brak mdłości 😥
 
Absolutnie się nie przejmuj. Moja pierwsza beta wynosiła 30. Oczywiście większość osób na forum wmawiało mi ciążę biochemiczna więc do momentu wizyty u ginekologa żyłam w takim stresie, że szok.... Dziś jestem w 21 tygodniu ciąży :) wszystko przebiega książkowo. Mdłości pojawia się, jak beta będzie na wyższym poziomie. Nie przejmuj się absolutnie! Nie czytaj za dużo i jeśli chcesz, dla spokoju powtórz badanie. Trzymam kciuki!
 
reklama
Według aplikacji 32😕 z tym, że poprzedni okres dostałam kilka dni wcześniej niż zwykle. Lekarz zalecił mi duphaston i acard, jutro powtórzę betę. Martwi mnie mnie brak mdłości 😥
Kochana, na mdłości za wcześnie :)
Za mdłości odpowiada m.in. rosnący hormon beta HCG. Niektóre kobiety nie mają ich w ogóle.
Nie martw się na zapas
 
Do góry