reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bo Zelazna jest taka kosciolkowa😉oni tam stawiaja na porod sn.Moja przyjaciolka o malo 2 razy tam sie nie zawinela wraz z dziecmi bo nie chcieli cc robic tylko do ostatniej chwili czekali.
O doczytałam ze żelazna teraz to III stopień referencyjności. Jak czytam Ti chyba wszystkie szpitale już maja III stopień referencyjności. Te 5 lat temu tylko trzy szpitale miały... pytanie czy to dobrze..?!
 
reklama
Szkoda, ze kosmosem wydaje sie cos tak oczywistego jak dobrzy specjalisci, a zarazem mila i empatyczna obsluga w tym samym miejscu. Sama rodziłam w szpitalu z rewelayjna neonatologia. Ju 4 lata temu slyneli z tego, ze 500g wczesniaki ratują i mieli bardzo wysoki procent skutecznosci. A przy tym mimo, ze nie bylam pacjentka lekarza tam pracujacego, zostalam potraktowana super i czulam, ze dbaja o mnie i o dziecko.na każdym kroku.
Ja myśle, ze to kwestia Rożkowskiego itp. Może jak powymierają Ci światowej klasy specjaliści to szpital raczej będzie szedł w dół, niż w górę. I fakt, ze szkoda, ze tak jest. No, ale tam jest zawsze oblężenie bo o dziewczyny na CC czekają z całej polski.
 
No widzisz !

A tak się martwiłaś rybko !

:) :)

Głowa do góry ! Teraz już z górki !
Oj tak z nawet nie wiesz jak jak bardzo, co chwile biegałam sprawdzałam czy już jest. W planie za 2 tygodnie mam zamiar wrócić do pracy w końcu... Ale teraz od jutra pełen luz i oczekuje soboty a później punkcji. Mam nadzieję że będzie z tego dziecko 👶👶👶
 
Chętnie... Jeśli możesz, to napisz mi na priv...
Jasne zaraz wyślę. Ten lekarz to nie immunolog ale ginekolog. Nie które teorie ma raczej kontrowersyjne z którymi ja się osobiście nie zgadzam no ale lekarzem nie jestem. Ten lekarz był mu głównie potrzebny do podania wlewu z immunoglobuliny 2 razy i wlew z accofilu. Pozostałe teorie jednym uchem wpuszczalam drugim wypuszczałam..
 
O doczytałam ze żelazna teraz to III stopień referencyjności. Jak czytam Ti chyba wszystkie szpitale już maja III stopień referencyjności. Te 5 lat temu tylko trzy szpitale miały... pytanie czy to dobrze..?!
Tutaj jest info odnośnie Referencyjności Link do: Ciąża i poród - Informator
Madalińskiego i Żelazna bardzo cisną na SN, nie powinno tak być, ale myślę, że to wynika z tego, że robione jest bardzo dużo CC a wskazania często są naciągane co prawdę mówiąc mi również się nie podoba, powinna być większa edycja pacjentek, ale i elastyczność lekarzy co do sytuacji w trakcie akcji porodowej. Mam to szczęście, że trafiłam na super lekarza i położną, którzy powiedzieli mi chyba o wszystkim, o dobrych i złych stronach obu porodów, wyjaśniono dokładnie w którym momencie można z SN przejść na CC a w którym nie jest już to możliwe, ale lekarz podkreślił, że są to już marginalne sytuacje.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, ja właśnie zjadłam sobie tsh, a od 8 dni biorę estrofem i się martwiła bo wyszło mi 2,6. Jutro mam wizytę u lekarza ( 10 dzień cyklu) zobaczymy czy uda ustalić się datę kriotransferu.
Strasznie się boję badania na covid, przeraża mnie myśl, że w nosie mi będą grzebać.
 
reklama
Do góry