reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

??

K

karolinka1992

Gość
Witam ! 30 stycznia odbyliśmy stosunek z partnerem do końca 17 lutego dostałam okres był on dosyć skąpy i trwał około 2.5 dnia były w nim skrzepy.. Dziś jest 6 dzień cyklu a zauważyłam na bieliźnie brązowa plamę lekkie krwawienie czy to jeszcze po okresie czy o co chodzi ? Cykle zazwyczaj trwają 29-30 dni. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi z góry
 
reklama
Witam ! 30 stycznia odbyliśmy stosunek z partnerem do końca 17 lutego dostałam okres był on dosyć skąpy i trwał około 2.5 dnia były w nim skrzepy.. Dziś jest 6 dzień cyklu a zauważyłam na bieliźnie brązowa plamę lekkie krwawienie czy to jeszcze po okresie czy o co chodzi ? Cykle zazwyczaj trwają 29-30 dni. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi z góry
A czy robiłaś jakiś test? Rozumiem, że wykluczyłaś ciążę?
Plamienie po okresie nie jest niczym nadzwyczajnym. Czasami coś jeszcze zostaje. Jeśli to pierwszy raz to poczekałabym do kolejnego okresu i się obserwowała 🤷‍♀️
 
Nie nie robiłam testu ponieważ gdy dostałam krwawienia uznałam ze jest on niepotrzebny
 
Ale jeśli wystąpiło krwawienie to ciąży to nie wyklucza ? Nie mam innych objawów typu ból piersi itp
 
Witam ! 30 stycznia odbyliśmy stosunek z partnerem do końca 17 lutego dostałam okres był on dosyć skąpy i trwał około 2.5 dnia były w nim skrzepy.. Dziś jest 6 dzień cyklu a zauważyłam na bieliźnie brązowa plamę lekkie krwawienie czy to jeszcze po okresie czy o co chodzi ? Cykle zazwyczaj trwają 29-30 dni. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi z góry
30 stycznia który to był dzień cyklu? Jeżeli dobrze wnioskuję, to plus minus 12-13 dc. Więc wypadałoby, że mogły być to dni płodne.
Jeżeli dostałaś miesiączkę, to raczej wyklucza ciążę. Nie mniej najlepiej zrobić test lub betę z krwi.
 
Ale jeśli wystąpiło krwawienie to ciąży to nie wyklucza ? Nie mam innych objawów typu ból piersi itp
Różnie to może być z tym krwawieniem. Tym bardziej, że było skąpe. Co do objawów. W żadnej z trzech ciąż nie bolały mnie piersi. Da kobiety, które nie mają objawów wgl. Ja bym zrobiła jednak test. A jak wyjdzie negatywny, udała bym się do lekarza.
 
Pierwszy dzień okresu był w miarę normalny ale drugi to już tylko troszeczkę a zazwyczaj miałam okres do 3-4 dni i dość obfite
 
reklama
Do góry