reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@AninuT widzę Cię 😎. Opowiadaj 😎. Wszystko. Ze szczegółami 😎
Zdjęciami też nie pogardzę 😎
Dzięki 😀 u mnie nadal nic się nie dzieje, Covid dalej krzyżuje nam plany i jestem uziemiona na wyspie 😉 ale czytam Was codziennie i kibicuję, nie z jednego dołka mnie wyciągnęłyscie 😘 muszę jeszcze poczekać, może na lato ruszymy. Ty działaj, obserwuje na bieżąco 😁
 
reklama
No wiem ze pisalas potem doczytałam 😊 nie chyba prawie wszystkie nie mają 3 stopnia nie wiem zresztą. Wiem ze co do bliźniaków to trzy sie specjalizują to sa Karowa, Żelazna i Żwirki. A zelazna teraz ma ponoc super wszystko i sami ogarniaja w razie co😊
No o tych szpitalach nie słyszałam, żeby te się specjalizowały. IMiD bo to klasyka i tam jest prowadzenie ciąż mnogich, Starynkiewicza i Orlowski, Karową bym dodała bo to świetny szpital. Co do ciąż mnogich to ostatnio czworaczki rodziły się w Orlowskim i tam przygotowano cały oddział na przyjście dzieci. Ciąża tez prowadzona w Orlowskim to pierwszy przypadek tego typu:-) i w Orlowskim prowadzono tez trojaczki. W Orlowskim pracuje Rożkowski główny specjalista od usg. Jak leżałam na patologii ciąży to leżały tam mamy bliźniąt tylko z powikłaniami nie easy way przypadki. A co do żelaznej i Madalińskiego wiem, ze maja tam poradnie patologii ciąży i mogą prowadzić bliźniaki, ale ja bym chciała mocno specjalistyczny szpital.
 
Ostatnia edycja:
no to to akurat zrozumiałe, Ja teraz też siedzę w necie głównie czytam o tematach ciążowych, lekarzowych; forum ciażowe itp. bardziej ja mówiłam o you tubebrach co tzw. pierdoły pokazują i ich ludzie oglądają, a oni kupę kasy na tym zarabiają. @bazylia128 ja książki też od zawsze uwielbiałam czytać; teraz przez kompa i neta jakoś nie mogę się zabrać; choć jak już się zabiorę i zaczytam to czytam:) Na szczęście mi się chłop też czytaący trafił i się trochę motywujemy, choć on to często na kibelku książki czyta :D:D:D
A moj na kibelku siedzi z komorka w łapie !!!!!!!!!! :o i jest zupelnie nie -czytajacy... Ciagle przed kompem. On sobie poczyta ewentualnie Netfilm albo newsweeka bo ma prenumerate. Swoja droga nie rozumiem potrzeby czytania czy ogladania czegokolwiek na kibelku - jakie to glupie siedziec w tych zapaszkach :o Ja tam robie szybko co mam dozrobienia - ewentualnie przez ostatni dlugi czas ciagle sprawdzam czy nie ma czegos o czerwonym zabarwieniu ;)
 
no to to akurat zrozumiałe, Ja teraz też siedzę w necie głównie czytam o tematach ciążowych, lekarzowych; forum ciażowe itp. bardziej ja mówiłam o you tubebrach co tzw. pierdoły pokazują i ich ludzie oglądają, a oni kupę kasy na tym zarabiają. @bazylia128 ja książki też od zawsze uwielbiałam czytać; teraz przez kompa i neta jakoś nie mogę się zabrać; choć jak już się zabiorę i zaczytam to czytam:) Na szczęście mi się chłop też czytaący trafił i się trochę motywujemy, choć on to często na kibelku książki czyta :D:D:D
Jessssu, ja też jestem mol książkowy 😍😍😍
Pamiętasz, że ja jestem skleroryczka, nie? I ja wszystkie przeczytane tytuły zawsze mam zapisane w notatkach, co by drugi raz tego samego nie przeczytać 😜
 
Dzięki 😀 u mnie nadal nic się nie dzieje, Covid dalej krzyżuje nam plany i jestem uziemiona na wyspie 😉 ale czytam Was codziennie i kibicuję, nie z jednego dołka mnie wyciągnęłyscie 😘 muszę jeszcze poczekać, może na lato ruszymy. Ty działaj, obserwuje na bieżąco 😁
A wiesz, że ja jakoś się bardzo nie spinam, że tak u mnie tak długo trwa. Fakt, jestem trochę wkurzona ale kiedyś to bym chyba włosy z głowy rwała i spać nie mogła. Teraz jak mi wyskoczy jakaś przeszkoda, to się chwilę powkurzam, bo nie byłabym sobą, ale zaraz przechodzi i tak sobie żyję.
 
Aaaaa juz dzis zaczynam się Kuc 😍😍😍😍 już nie mogę się doczekać godziny 20, a przyjmę pierwszy 😍😍😍🙈 jednej rzeczy się boję... Nie wiem czy ogarne ten pen 🙈 teoretycznie wiem jak z niego korzystać, lekarz pokazał i sprawdzałam na sucho aleeeee on tak działa że aż mi z ręki wypada, chwilami się przekręca :/ nie wiem czy to dla tego ze nic w środku nie ma, czy on tak działa po prostu... Mam wrażenie że jak ampułkę włożę do środka to na raz cała zawartość jej mi wleci :/ eh... Byle by doczekać do 20... Jak zrobię 1 to później już z górki będzie mam nadzieję.... Mam nadzieję że dam radę 🙈🤦‍♀️
Napewno dasz rade- kto jak nie Ty😉. Cieszę się ze zaczynasz działać...Trzymam ✊✊✊za kosz pełen jajec😂. Bedzie dobrze. A pamiętasz jak niedawno mówiłaś ze jeszcze tyle czekania?😀
 
reklama
Napewno dasz rade- kto jak nie Ty😉. Cieszę się ze zaczynasz działać...Trzymam ✊✊✊za kosz pełen jajec😂. Bedzie dobrze. A pamiętasz jak niedawno mówiłaś ze jeszcze tyle czekania?😀
Oj to fakt, czas tak szybko leci... Nim się obejrze a zaraz będzie transfer 🙈 dopiero zaczynałam swoją przygodę z in vitro a już zaraz będzie rok, rok temu miałam inseminacje ...
 
Do góry