reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
na tych zdjęciach jest owulacja czy nie ma. Bo mam. Podobnie i myślałam ze to znaczy że nie ma
To zależy jakie jest stężenie LH
Dodatkowo jeśli pijemy to rozwadniamy mocz, ciężko powiedzieć.
Według mnie na moich owulacja byla pomimo że testy nie sa tego samego koloru co pole kontrolne albo ciemniejsze. Miałam bol jajnika więc chce wierzyć ze to było 22.02 czyli 13 dnia cyklu 😅
 
to ja ma takie ale one jasniutkie w sensie te kreski są. Zgłupiałam calkiem
A masz jakiś zeszyt w których porównujesz testy? To jest dobry patent ponieważ widzisz co sie dzieje, czy ciemnieje. U mnie najciemniejsze były 12 i 13 dnia cyklu w żadnym innym był znikomy zarys więc przypuszczam że wtedy był skok LH
 
To zależy jakie jest stężenie LH
Dodatkowo jeśli pijemy to rozwadniamy mocz, ciężko powiedzieć.
Według mnie na moich owulacja byla pomimo że testy nie sa tego samego koloru co pole kontrolne albo ciemniejsze. Miałam bol jajnika więc chce wierzyć ze to było 22.02 czyli 13 dnia cyklu 😅
Moze te testy po prostu pokazuja taką słabą krechę mimo że owu wykrywa
 
reklama
Naprawdę macie w planach testować od 2/3/5/7 dni po owu? Po co [emoji2356]
To nie jest wątek "która zrobi najwięcej testów od owulacji"
Szuka koleżanka sprzeczki i tu? 😅
Mówimy tylko ze jestem ciekawskimi babkami i to nasza sprawa pomimo, że testy i tak nic nie pokażą 😅 więc darujmy sobie zbędne komentarze 😂
 
Do góry