reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Mnie często boli na początku, a jak się rozkręcę to jest ok. Chyba że wogole nie mam ochoty to boli cały czas. Byłam u ginekologa, wszystko ok, z badań też. Mi się wydaje, że u mnie czasami psychika działa i się blokuję przez to jestem cała spięta...
Ja się zmagam z bólem ale ja mam tyło zgięcie macicy i nie każda pożycia jest dla mnie dobra bo tak to boli też nie zawsze ale są dni że boli 🙈
 
Ja się zmagam z bólem ale ja mam tyło zgięcie macicy i nie każda pożycia jest dla mnie dobra bo tak to boli też nie zawsze ale są dni że boli 🙈
A byłaś juz u gina z tym? Nie przeczytałam wszystkich postów od wczoraj, bo ich za dużo 😉
Ja jak w ciążę zaszłam to mnie nic nie bolało, najlepsze seksy ever 😃😃 jakoś przy staraniach nie potrafimy wyluzować, a to też niedobrze.
 
Dziewczynki ja dzisiaj testowałam.

Jedna krecha jak w mordę strzelił.

Ale ostatnio zrobiłam betę 01.03.21 to był 24 dzień cyklu, 10 dni po Ovitrelle. Wyszło że jestem w pierwszym tygodniu ale zbytnio nie cieszyłam się bo w głowie nadal jest ze może to resztki po Ovitrelle.
Na drugi dzień znowu zrobiłam betę żeby zobaczyć czy przynajmniej minimalnie wzrosło albo spadło ale dopiero dzisiaj będę miała wyniki.

Odświeżam stronę z wynikami od rana ale nadal nic.

Nie mam kompletnie żadnych objawów oprócz tego że co chwilę lewy jajnik mnie strasznie boli no ale to może być objaw 🐒

Mam jeszcze nadzieję. Może akurat.

Trzymajcie kciuki 😐😔
 
Trzymam kciuki, żeby jednak rosła [emoji110]
Dziewczynki ja dzisiaj testowałam.

Jedna krecha jak w mordę strzelił.

Ale ostatnio zrobiłam betę 01.03.21 to był 24 dzień cyklu, 10 dni po Ovitrelle. Wyszło że jestem w pierwszym tygodniu ale zbytnio nie cieszyłam się bo w głowie nadal jest ze może to resztki po Ovitrelle.
Na drugi dzień znowu zrobiłam betę żeby zobaczyć czy przynajmniej minimalnie wzrosło albo spadło ale dopiero dzisiaj będę miała wyniki.

Odświeżam stronę z wynikami od rana ale nadal nic.

Nie mam kompletnie żadnych objawów oprócz tego że co chwilę lewy jajnik mnie strasznie boli no ale to może być objaw [emoji205]

Mam jeszcze nadzieję. Może akurat.

Trzymajcie kciuki [emoji52][emoji17]
 
Cześć dziewczyny! U mnie dzis 10dpo. Korciło mnie strasznie żeby dzis test zrobić , ale stwierdziłam ze to bez sensu. Nie chcę się rozczarować albo doszukiwać cienia kreski . Jestem wpisana na 8.03 niby wtedy powinnam mieć @ bedzie 15dpo. Jestem jakoś dziwnie spokojna . Trzymam kciuki za wszystkie testujące 😘
 
reklama
Do góry