reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Ja stosowałam masę rzeczy 🤦 , żel wspomagający dodatkowo mnie uczula 😂 i kocham moją mamę, za to że mogę o wszystkim pogadać. Okazuje się, że to wcale nie jest rzadki problem tylko wstydzimy się o tym mówić ☹️ Ja słyszałam, że mukovagin raczej przy menopauzie ale może się mylę ale dostałam od mamy patent i muszę się podzielić, bo dawno nic mnie tak nie cieszyło 😍 wazelina 🤷 czysta wazelina zamiast setek wypróbowanych żeli 😁 spróbuj 🙂 ja teraz mam zaostrzenie i bałam się, że będzie masakra, wtedy się spinam bo co jak będzie bolało ale posłuchałam i jestem najszczęśliwsza na świecie 😍 zero bólu, pieczenia, sama przyjemność 🙂 przepraszam Was, że tak się uzewnętrzniam ale pierwszy raz od wielu miesięcy jest w 100% miło 🙂 leczyłam infekcje, brałam probiotyki, wszytko było czysto i problem nie znikał 🤦 lekarz mi powiedział, że to musi być stres i już ale z tym też jakoś trzeba żyć 🙂
Wazelina ewentualnie maść witaminowa taka do ust
 
Co tu się dzieje [emoji2358][emoji2358]
Ja w tym miesiącu odpuszczam, co będzie to będzie :D staram się jakiś czas a testowałam z dwa razy bo zawsze czekam na małpę [emoji204] a testuje najwcześniej w jej dzień..
Nie jestem znawcą ale myślę, że takie nakręcanie i testowanie chwilę po owulce może przynieść odwrotne skutki, jednak lekarze często mówią, że problem zajścia siedzi też w głowie.
Nie robiłam nigdy testów owulacyjnych ale z tego co pisały dziewczyny to pozytywny test wcale nie oznacza owulacji a wzrost Lh i owulacja powinna się pojawić w jakimś tam czasie.. Więc na logikę testowanie ok 3 dni po teście owulacyjnym nic nie da bo wtedy nie było jeszcze zapłodnienia a co dopiero zagnieżdżenie i wzrost Bety [emoji6]

Też tego nie rozumiem. Mnóstwo osób testuje 2-3 dpo owulakami, znajdują jakieś cienie, a potem jest załamanie negatywnym testem ciążowym, bo już były pewne, że to to. A na następny cykl trzeba kolejny zestaw kupić, bo zeszło np. 30 testów po owulacji. 😀 Niczego to nie zmieni, a takie napięcie i stres już w ogóle na pewno w niczym nie pomoże.

Z tą wazeliną to całkiem ciekawa sprawa, bo ja do żeli mam średnie zaufanie. Zwłaszcza, że dużo mnie uczula.
 
reklama
Cześć Wam, jestem w 9dc i zaczynam robić testy owu, narazie słaba druga kreseczka ale cieszę że już mogę działać a nie bezczynnie czekać, apka przewiduję owu 13, ale narazie uczę się cyklu od nowa po stracie w styczniu... Życzę wszystkim powodzenia i jak najwięcej [emoji3498]
 
Do góry