reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Lubię poczytać komentarze, wtedy nie myślę sama o sobie 😅😅 codziennie wchodzę na forum i adrenalina jest, czy będą 2kreski u dziewczyn z danego dnia 🥰

Edit: Z danego dnia z 1strony 😅😅 nie 2dpo
U mnie niestety negatywny, okresu jeszcze nie widać 🤷‍♀️
Masakra...
dlatego wolałam zostać tylko na staraczkach .. a marcowe kreski odpuścić.
Z całym szacunkiem ale ten wątek powinien zostać tylko o marcowych II
Gdyby była możliwość założenia prywatnego wątku z możliwością usunięcia Pan które tak pyszcza byłabym szczęśliwa.
Za chwile zaczniecie tu pisać o tym co jadlyscie na śniadanie i co wydziergalyscie na drutach 🤦‍♀️
Jeśli sytuacja się powtórzy to tak będzie, dla mnie nie ma problemu aby przejść na prywatny wątek 😉
Dziewczynki jak u Was kreseczki??? 🥰🥰🥰
Negatywny 🤷‍♀️
Ja się zmagam z bólem ale ja mam tyło zgięcie macicy i nie każda pożycia jest dla mnie dobra bo tak to boli też nie zawsze ale są dni że boli 🙈
Ja tez mam tyłozgięcie i niektore pozycje sprawiają ból i okres tez bywa bardzo bolesny 😉
 
reklama
Jeśli któraś z dziewczyn chce aby dodać ją albo nie daj Boże usunąć to proszę niech mnie oznaczy jeszcze raz, mam troszkę ciężkie dni i nie wyrabiam z forum 😉
 
Jeśli chodzi o testowanie każdy może testować kiedy sobie chce takie jest moje zdanie :) mogą nawet testować jak nie współżyły może ktoś jest wiatropylny, kto wie 😅 a 2 kreski w marcu nie dotyczą Nas? że nie możemy sie wypowiedzieć odnośnie tego kiedy będziemy testować?
Skończ głupi temat. Mamy prawo pisać tam gdzie chcemy. TWOJE WPISY TEŻ NIE DOTYCZĄ 2 KRESEK W MARCU a Jedak tu piszesz swoje zbędne przemyślenia :)
Oczywiście, że każdy może testować kiedy chce ale nie wiem czy zrozumiałaś o co chodzi....
Chodzi o to, żeby nie pisać o tak wczesnym testowaniu NA TEJ GRUPIE- bo nie dotyczy ona tego. Już bardziej ten temat nadaje się na staraczki 2021.
A że jej wpisy nie dotyczą dwóch kresek to logiczne bo przecież zwraca Wam uwagę żebyście się zastosowały do tematyki grupy. Gdyby nie było tych paranoicznych wpisów o testowaniu np 2dpo to nikt by nic tutaj nie pisal, same sprowokowalyscie. Miejcie na uwadze ze tak jak ktoś wcześniej wspomniał czytają to różne osoby...
Przecież chyba to nie problem założyć nowy wątek z nazwą np "codzienne testowanie od owulacji do @" i tam przynajmniej takie wpisy będą uzasadnione.
Bez spiny do kogokolwiek ale po prostu piszmy na forum w odpowiednich watkach na tematy które dotyczą tego wątku.
I nie będzie żadnych kłótni. Po co to komu ;)

Wstawcie się na miejsce osoby która wchodzi tutaj żeby zobaczyć czy ktoś ma te dwie kreski i musi czytać 20stron o pierdolach nie ma temat... Naprawdę się odechciewa 😋

Miłego dnia wszystkim krzykaczom
Dziewczyny co myślicie o pregnastart, polecacie?[emoji846]
Dużo osób polecało więc i ja zaczęłam brać. Ogólnie to polecam, fajny skład i finalnie zaszłam w ciążę 😄
 
U mnie niestety negatywny, okresu jeszcze nie widać 🤷‍♀️

Jeśli sytuacja się powtórzy to tak będzie, dla mnie nie ma problemu aby przejść na prywatny wątek 😉

Negatywny 🤷‍♀️

Ja tez mam tyłozgięcie i niektore pozycje sprawiają ból i okres tez bywa bardzo bolesny 😉
A CHOLERKA Lily... Pamiętaj wierz aż nie dostaniesz 🙊 u mnie jak w zegareczku po 26 dc pojawiła się '' paniusia'' ☺️☺️ miejmy nadzieję że 28 się uda!
 
Oczywiście, że każdy może testować kiedy chce ale nie wiem czy zrozumiałaś o co chodzi....
Chodzi o to, żeby nie pisać o tak wczesnym testowaniu NA TEJ GRUPIE- bo nie dotyczy ona tego. Już bardziej ten temat nadaje się na staraczki 2021.
A że jej wpisy nie dotyczą dwóch kresek to logiczne bo przecież zwraca Wam uwagę żebyście się zastosowały do tematyki grupy. Gdyby nie było tych paranoicznych wpisów o testowaniu np 2dpo to nikt by nic tutaj nie pisal, same sprowokowalyscie. Miejcie na uwadze ze tak jak ktoś wcześniej wspomniał czytają to różne osoby...
Przecież chyba to nie problem założyć nowy wątek z nazwą np "codzienne testowanie od owulacji do @" i tam przynajmniej takie wpisy będą uzasadnione.
Bez spiny do kogokolwiek ale po prostu piszmy na forum w odpowiednich watkach na tematy które dotyczą tego wątku.
I nie będzie żadnych kłótni. Po co to komu ;)

Wstawcie się na miejsce osoby która wchodzi tutaj żeby zobaczyć czy ktoś ma te dwie kreski i musi czytać 20stron o pierdolach nie ma temat... Naprawdę się odechciewa 😋

Miłego dnia wszystkim krzykaczom

Dużo osób polecało więc i ja zaczęłam brać. Ogólnie to polecam, fajny skład i finalnie zaszłam w ciążę 😄
ok. Wszystko rozumiem. Nie widziałam że nie mogę o tym wspominać ale Twoja odpowiedź brzmi logicznie, zgadzam się i szanuje;) proszę mnie też usunąć w takim razie bo 8 marca to będzie zdecydowanie za wcześnie na ten watek. Miłego dnia;)
 
Oczywiście, że każdy może testować kiedy chce ale nie wiem czy zrozumiałaś o co chodzi....
Chodzi o to, żeby nie pisać o tak wczesnym testowaniu NA TEJ GRUPIE- bo nie dotyczy ona tego. Już bardziej ten temat nadaje się na staraczki 2021.
A że jej wpisy nie dotyczą dwóch kresek to logiczne bo przecież zwraca Wam uwagę żebyście się zastosowały do tematyki grupy. Gdyby nie było tych paranoicznych wpisów o testowaniu np 2dpo to nikt by nic tutaj nie pisal, same sprowokowalyscie. Miejcie na uwadze ze tak jak ktoś wcześniej wspomniał czytają to różne osoby...
Przecież chyba to nie problem założyć nowy wątek z nazwą np "codzienne testowanie od owulacji do @" i tam przynajmniej takie wpisy będą uzasadnione.
Bez spiny do kogokolwiek ale po prostu piszmy na forum w odpowiednich watkach na tematy które dotyczą tego wątku.
I nie będzie żadnych kłótni. Po co to komu ;)

Wstawcie się na miejsce osoby która wchodzi tutaj żeby zobaczyć czy ktoś ma te dwie kreski i musi czytać 20stron o pierdolach nie ma temat... Naprawdę się odechciewa 😋

Miłego dnia wszystkim krzykaczom

Dużo osób polecało więc i ja zaczęłam brać. Ogólnie to polecam, fajny skład i finalnie zaszłam w ciążę 😄
Dobrze to wszystko ujęłaś. Jestem tego samego zdania

No i gratulacje, rośnijcie zdrowo ❤
 
reklama
Do góry