reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Ech, fajnie by było, żeby ten wątek był publiczny. Rzadko bo rzadko się tutaj udzielam, ale czytam was praktycznie codziennie. I myśleć, że skoro się mało udzielam, to mogę nie być zaakceptowana do priva :)
 
Trzymam kciuki za kwietniowe 2kreseczki! Ale może jeszcze się uda w marcu [emoji3590]
Dziękuje [emoji3590] byłoby ekstra mamie na 1 kwietnia taki prezent sprawić, ona najbardziej marzy o mojej ciąży [emoji23] a nawet nie wie ze się staramy. W sumie w razie W mam jeszcze później dzień matki w maju [emoji41]
 
Ech, fajnie by było, żeby ten wątek był publiczny. Rzadko bo rzadko się tutaj udzielam, ale czytam was praktycznie codziennie. I myśleć, że skoro się mało udzielam, to mogę nie być zaakceptowana do priva :)

Wszyscy byliby zapewne przyjęci bez względu na ilość postów w wątku [emoji6] jeśli się taki wątek pojawi to napewno będzie to ogłoszone i myśle ze bez problemu będziesz mogła się tam zgłosić. Ale nie wyprzedzamy faktów, może nie będzie potrzeby [emoji120]
 
Na to wszystko powinnyśmy odpowiedzieć ignorancja każdego postu i traktować jak niewidoczny dla nas, jedynie w taki sposób możemy się wspierać w tym marcowniu i doprowadzić ten wątek do końca. Dlatego prośbą z moje strony, aby żadna z Nas nie odpowiedziała już na ani jeden post tej koleżanki.
 
@coca Liczę na to, że tak się jednak nie stanie.
Jedna Pani nie może przesadzać o tym. Najlepiej po prostu ignorować. Ja wiem - hormony te sprawy, ale musimy być mądrzejsze i nie dać się sprowokować. Tylko merytoryczna dyskusja nas uratuje :)
 
reklama
Ide jutro prywatnie zrobić sobie prolaktynę. Na urodziny fundnę też sobie monitoring, bo ciekawa jestem jak to u mnie teraz wygląda, testy niby pokazują wyrzut LH od 2ch miesięcy ale czy coś tam pęka to ciul wie :D tak więc ciekawy miesiąc mi się szykuje.

O o o, kiedy będziesz sprawdzać czy pękają? Na dniach?
 
Do góry