reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tez chyba za bardzo nie wierze w to całe planowanie i lepiej zdać się na to co jest już z góry dla nas zaplanowane... trochę się teraz cieszę ze ominęło mnie to całe planowanie i stres z nim związany. Po cichu liczę ze jak to z wpadki większość ma córki to może i mi się uda 😃 więcej dzieci już na pewno nie planuje taka trójka u nas to maks. Jeśli będzie teraz wymarzona córka to będzie to taka wisienka na torcie.
Tego Ci życzę :)
 
reklama
Nie dziękuje żeby nie zapeszać ale na pewno dam znać jak tylko poznam płeć 😃 a powiedzcie mi dziewczyny jak tu u Was wyglądało z piersiami, czy jakaś różnica w ciąży z synami a córka? Tak pytam z ciekawości bo wiadomo ze to żaden wyznacznik ale ja będąc w ciąży z chłopcami nie zauważyłam żeby mi się za bardzo powiększyły i nie bolały a w tej ciąży są bardzo bolesne i już o rozmiar większe. Wiem ze już kiedyś był poruszany ten temat tu na forum tylko muszę poszperać
 
Nie dziękuje żeby nie zapeszać ale na pewno dam znać jak tylko poznam płeć 😃 a powiedzcie mi dziewczyny jak tu u Was wyglądało z piersiami, czy jakaś różnica w ciąży z synami a córka? Tak pytam z ciekawości bo wiadomo ze to żaden wyznacznik ale ja będąc w ciąży z chłopcami nie zauważyłam żeby mi się za bardzo powiększyły i nie bolały a w tej ciąży są bardzo bolesne i już o rozmiar większe. Wiem ze już kiedyś był poruszany ten temat tu na forum tylko muszę poszperać
Powiem szczerze że z początku we wszystkim doszukiwałam się różnic w ciąży, i robiłam sobie nadzieję. Czytałam najróżniejsze cuda typu niskie ph moczu na pierwszym badaniu-dziewczynka. Miałam 5.5 więc napewno się udało. Z ramzi pół na pół obstawiali z przewagą na dziewczynkę. W żadnej ciąży nie miałam mdłości teraz lekkie ale na początku były.Piersi za każdym razem bolące i wielkie.I tak niepotrzebnie się nakręcałam. A i tak chłopak😭
Życzę powodzenia. Mnóstwo moich znajomych za 3 razem ma córkę. Ale jak już ktoś ma 4 to zazwyczaj ta sama płeć.Przynajmniej w moim otoczeniu tak jest.
 
No to ja mam dokładnie tak samo... codziennie czytam i doszukuje się różnic w ciąży wiec tak to chyba już jest 😃 u mnie podobnie jak już w domu jest dwóch synów to często za trzecim razem jest córka lub odwrotnie. I nie sądzę żeby te osoby robiły coś w kierunku planowania płci. Po prostu tak wyszło. Wiem ze była kiedyś tu na forum taka Ana87 co zaliczyła wpadkę i tez bardzo przeżywała a jednak udało jej się i ma córkę z tej wpadki 😃
 
No to ja mam dokładnie tak samo... codziennie czytam i doszukuje się różnic w ciąży wiec tak to chyba już jest 😃 u mnie podobnie jak już w domu jest dwóch synów to często za trzecim razem jest córka lub odwrotnie. I nie sądzę żeby te osoby robiły coś w kierunku planowania płci. Po prostu tak wyszło. Wiem ze była kiedyś tu na forum taka Ana87 co zaliczyła wpadkę i tez bardzo przeżywała a jednak udało jej się i ma córkę z tej wpadki 😃
No to ja slyszalam od kilku Ginów, że przy dwóch córkach - trzeci syn jak najbardziej ale jeśli jest już dwóch synów to z każdą kolejną ciążą szanse na córkę maleją. Moja znajoma np poszła na USG po to tylko żeby płeć poznać i Gin przed badaniem pyta jakie dzieci już ma, usłyszał że 2 chłopaków i stwierdził że ma pieniędzy nie tracić bo bez USG może powiedzieć, że trzeci też Syn ;) Trochę głupie bo mimo.wszystko znam kilka rodzinek z trzecią córką ale u niej akurat trafił ;)
 
A co do objawów to powtórzę: Moja trzecia ciąża była zupełnie inna od pozostałych. Wg mitów totalnie dziewczynkowa :D Starania też i nawet obrączka do dzisiaj wskazuje, że najmłodszy Synuś jest dziewczynką :D Także tego :D
 
Czyli wychodzi na to ze nie ma reguły 😃 co ma być to będzie. Ale same wiecie jak to jest początek ciąży i to czekanie aż się pozna płeć z nutką nadziei ze może jednak...
 
A jeszcze apropo jonasa czy sprawdzalyscie czy Wam się zgadza z poprzednimi ciążami? Bo w chińskie kalendarze nie wierze, pokazują raz tak a raz tak 😄
 
Mnie według tego kalkulatora sprawdzili się wszyscy chłopcy.Dziewczynka wyszła mi w czwartej ciąży ,którą straciłam w 8tc.Niestety nie robiłam wtedy badań potwierdzających płeć.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210313-230253_Opera.jpg
    Screenshot_20210313-230253_Opera.jpg
    269,5 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry