reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Może tak być, na tym etapie stężenie beta hcg w moczu jeta jeszcze słabe, dlatego zaleca się robić z porannego (przetrzymanego przez noc) moczu.
Ile jesteś dpo?
Miesiączkę powinnam mieć jutro, owulacja 1/2 marca , z tym ze nigdy mi się taka sytuacja nie zdążyła , nawet kiedyś przy zalanym teście , natomiast nie napalam się bo tylko ten jeden z 3 zrobionych wyszedł właśnie tak .
 
reklama
Miesiączkę powinnam mieć jutro, owulacja 1/2 marca , z tym ze nigdy mi się taka sytuacja nie zdążyła , nawet kiedyś przy zalanym teście , natomiast nie napalam się bo tylko ten jeden z 3 zrobionych wyszedł właśnie tak .

Jeśli chcesz powtórz test rano albo idź na betę, będzie najbardziej wiarygodna.
 
Cześć dziewczyny. Obserwuje Wasze wątki z II kreseczkami od dłuższego czasu. U mnie pojawiły się marcowe II kreseczki.... W 24 DC. Cykle 26-27 dniowe ale zatestowałam wcześniej... Bo do cierpliwych nie należę.
Czekam teraz na przyszły tydzień na bthcg i na brak miesiączki. Kilka miesięcy temu przeszłam ciążę biochemiczna, dlatego teraz lekko inne nastawienie chociaż mam takie dobre przeczucia!
Wrzucam test z 24dc.
Zobacz załącznik 1248241I trzymam kciuki za marcowe kreski!! ❤️

Gratuluję i życzę spokojnej, zdrowej ciąży. 👍😀
 
Tego używaliśmy [emoji6]
Jaki żel stosowaliście? :)
Screenshot_20210315-200605_Google.jpeg
 
Jaki żel stosowaliście? :)


[mention]diana2323 [/mention] a jeśli jesteś zainteresowana to wiele dziewczyn poleca FertilSafe Plus. Ja sobie tez kupiłam i czasem uzywam, rzadziej niż częściej, ale jest fajny, mnie nie szczypie, nie uczula, nie klei się i ładny poślizg daje [emoji6] No i ponoć dla plemników bezpieczny. Jeśli używasz takich drogeryjnych smakowych to polecam się przestawić na coś co nie będzie pływaków unieszkodliwiać [emoji16]
 
Też go teraz kupiliśmy [emoji16] i w tym cyklu go stosuje. Ogólnie to nie widzę różnicy między nimi[emoji4]skład w sumie Też podobny mają. No i właśnie są zalecane przy staraniach, a te typu durex ponoć nie mają dobrego wpływu na plemniki
[mention]diana2323 [/mention] a jeśli jesteś zainteresowana to wiele dziewczyn poleca FertilSafe Plus. Ja sobie tez kupiłam i czasem uzywam, rzadziej niż częściej, ale jest fajny, mnie nie szczypie, nie uczula, nie klei się i ładny poślizg daje [emoji6] No i ponoć dla plemników bezpieczny. Jeśli używasz takich drogeryjnych smakowych to polecam się przestawić na coś co nie będzie pływaków unieszkodliwiać [emoji16]
 
Też go teraz kupiliśmy [emoji16] i w tym cyklu go stosuje. Ogólnie to nie widzę różnicy między nimi[emoji4]skład w sumie Też podobny mają. No i właśnie są zalecane przy staraniach, a te typu durex ponoć nie mają dobrego wpływu na plemniki

Nie umiem po niemiecku, ale ten wcześniejszy pewnie tez jest bezpieczny sadzać po obrazkach na opakowaniu [emoji16] nie sadze, żeby pomagały plemnikom w lepszym pływaniu, ale po 1. nie zawierają składników utrudniających plemnikom podróż, po 2. jak ktoś jest dość suchy tam na dole, to zdecydowanie pomogą w całej akcji i zniwelują ryzyko otarć i tym podobnych nieprzyjemności. Ja używałam jak nie brałam wiesiołka i faktycznie śluzu miałam niezbyt wiele albo jak mnie naszły dzikie żądze i nie miałam ochoty na grę wstępna [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
U Nas były wyniki coś koło 1%- 2% z tego co kojarzę i mamy synka[emoji6]mimo iż lekarze mówili, że najlepiej inseminacja. Mąż brał witaminy i Ja Dodatkowo cykle stymulowane bo jak to mówi Mój Gin żeby wszystko było bardziej czułe. Plus żel wspomagający plemniki przy każdym stosunku około owulacyjnym. Synek ma już 3latka i teraz staramy się o rodzeństwo
A ilość też mieliście zaniżoną? Dajesz nadzieję 🙂
 
Do góry