reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Cześć dziewczyny. Obserwuje Wasze wątki z II kreseczkami od dłuższego czasu. U mnie pojawiły się marcowe II kreseczki.... W 24 DC. Cykle 26-27 dniowe ale zatestowałam wcześniej... Bo do cierpliwych nie należę.
Czekam teraz na przyszły tydzień na bthcg i na brak miesiączki. Kilka miesięcy temu przeszłam ciążę biochemiczna, dlatego teraz lekko inne nastawienie chociaż mam takie dobre przeczucia!
Wrzucam test z 24dc.
Zobacz załącznik 1248241I trzymam kciuki za marcowe kreski!! ❤️
No i wywolalam wilka z lasu! Gratulacje!!! będzie dobrze :)
 
reklama
Dzień dobry u mnie niestety test negatywny😭Okresu tez brak. Trzymam kciuki za inne testujące, mam nadzieje ze będziecie mieć więcej szczęścia.
Test zrobiłas w dzien spodziewanej miesiączki czy wcześniej? Bo jak przed to jeszcze nie wszystko stracone😁nie ma co sie załamywać jak nie ten miesiac to w kolejnym sie uda....glowa do góry
 
Ja jutro mam testować, ale nie wytrzymałam dzisiaj. Dzisiaj jest 10 dzień po zastrzyku ovitrelle. Zastrzyk podobno ma się utrzymywać do 10 dni, ale znam historie że utrzymywał się i 13 dni więc trzymam nerwy na uwięzi. Tak czy siak bladoróżowa kreska wyszła najintensywniejsza jaką kiedykolwiek widziałam i maksymalnie do 2 min. Nie warto się nakręcać wiem o tym i może nie potrzebne to testowanie, ale dobrze znacie temat i wiecie że czasem po prostu ciężko się powstrzymać.
(2 kreska ze zdj na żywo widoczna gołym okiem z daleka)

co myślicie o tym?
 

Załączniki

  • B0AFEC0C-562A-4F17-B09D-1E11AFA710D4.jpeg
    B0AFEC0C-562A-4F17-B09D-1E11AFA710D4.jpeg
    470 KB · Wyświetleń: 157
Test zrobiłas w dzien spodziewanej miesiączki czy wcześniej? Bo jak przed to jeszcze nie wszystko stracone😁nie ma co sie załamywać jak nie ten miesiac to w kolejnym sie uda....glowa do góry
Tak, dziś mam termin miesiączki. Póki co nic się nie dzieje. Oczywiście w nocy śniło mi się ze małpa przyszła 🤷‍♀️
 
Ja jutro mam testować, ale nie wytrzymałam dzisiaj. Dzisiaj jest 10 dzień po zastrzyku ovitrelle. Zastrzyk podobno ma się utrzymywać do 10 dni, ale znam historie że utrzymywał się i 13 dni więc trzymam nerwy na uwięzi. Tak czy siak bladoróżowa kreska wyszła najintensywniejsza jaką kiedykolwiek widziałam i maksymalnie do 2 min. Nie warto się nakręcać wiem o tym i może nie potrzebne to testowanie, ale dobrze znacie temat i wiecie że czasem po prostu ciężko się powstrzymać.
(2 kreska ze zdj na żywo widoczna gołym okiem z daleka)

co myślicie o tym?
Ja miałam taką kreskę 10 dni po zastrzyku z ovitrelle. Później niestety była coraz bledsza. Zrób za dwa dni i zobacz jak się sytuacja rozwija . Oczywiście nie przejmuj się tym jeśli za dwa dni test będzie biały bo to ciąży nie wyklucza.😘
 
reklama
Ja jak dobrze pójdzie to będę testować w prima aprilis. Taki żart sobie zrobię 😆 dzisiaj idę na monitoring i w środę zastrzyk pewnie wezmę 💪 oby się udało szczęśliwie teraz
 
Do góry