reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kobietki, a któraś z Was korzystała ze specjalistow ds.planowania plci-w oparciu o naturalne metody?
Poniżej link z opisem:-)
 
Kobietki, a któraś z Was korzystała ze specjalistow ds.planowania plci-w oparciu o naturalne metody?
Poniżej link z opisem:-)
naciaganie ludzi... tak mysle
 
A co do objawów to powtórzę: Moja trzecia ciąża była zupełnie inna od pozostałych. Wg mitów totalnie dziewczynkowa :D Starania też i nawet obrączka do dzisiaj wskazuje, że najmłodszy Synuś jest dziewczynką :D Także tego :D
Hej. Wieki mnie tu nie było. Może mnie pamiętasz?? 😉 moja trzecia ciąża tez zupełnie inna była a trzeci syn jak u Ciebie. Mały urodził się 26 lutego. 3740g.

powodzenia dla wszystkich starających się!
 
Jak myslicie co w brzuchu mieszka ?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210306-085114_Gallery.jpg
    Screenshot_20210306-085114_Gallery.jpg
    99 KB · Wyświetleń: 92
Ja obstawiam dziewczynkę z opcją zmiany na chłopca jeżeli to 12 tydzień. Nub potrafi się unieść w 13 tygodniu. Mój synek na 12 tyg miał długi i leżący nub. :)
 
reklama
Do góry