reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obwisły biust..

Bingo Spa ma świetne
Produkty , ja miałam modelujące serum rozgrzewające , ładnie się rozprawił z cellulitem , optycznie wysmuklił uda i brzuch , więc może spróbuj z tej firmy coś na biust, tym bardziej że z ich strony internetowej można bez problemu zamówić profesjonalne kosmetyki 😉
Obczaje :) dzięki 😻
 
reklama
Bingo Spa ma świetne
Produkty , ja miałam modelujące serum rozgrzewające , ładnie się rozprawił z cellulitem , optycznie wysmuklił uda i brzuch , więc może spróbuj z tej firmy coś na biust, tym bardziej że z ich strony internetowej można bez problemu zamówić profesjonalne kosmetyki 😉
Body wrapping z tym serum rozgrzewającym działa świetnie (trzeba uważać żeby nie nałożyć go za dużo, bo można się poparzyć), za to maska biust tej firmy nie daje żadnych efektów
 
A jaki krem stosujesz? Właśnie się rozgladam za czyms i narazie z opinii rankingów znalazłam dwa - Mustela bust firming serum, który niestety jest wszędzie wyprzedany i MomMe serum do biustu- i chyba ten zamówię.

Może to tylko marketing tak jak dziewczyny piszą, ale ja akurat w niego wierzę ;) a napewno nie zadziała to czego nie będę stosować :p

Ja mam Busti serum do biustu, i stosuje raz dziennie wieczorem. Już jakieś 3 tyg.
Biust nie jest większy absolutnie ale się zaokrąglił. Tzn że nie wisi taki pomarszczony rodzynek suchy tylko jest bardziej nawilżony i trochę bardziej sprężysta jest skóra. Kiedyś miałam ta Mustele ale jakoś słabo oceniam.
 
@enej , a kiedy ty urodziłaś? Bo ja do jędrnosci biustu wracałam czas jakiś on wrócił do wyglądu ok, dopiero około roku, po zaprzestaniu przeze mnie karmienia piersią, czyli 2 lata po porodzie. Miał etap, że wyglądał jak uszy smętnego jamnika. Mam wrażenie, że pomogła mu też trochę spirala hormonalna. Tylko, od razu nadmienię, że zawsze raczej miałam niewielki biust.
 
@enej , a kiedy ty urodziłaś? Bo ja do jędrnosci biustu wracałam czas jakiś on wrócił do wyglądu ok, dopiero około roku, po zaprzestaniu przeze mnie karmienia piersią, czyli 2 lata po porodzie. Miał etap, że wyglądał jak uszy smętnego jamnika. Mam wrażenie, że pomogła mu też trochę spirala hormonalna. Tylko, od razu nadmienię, że zawsze raczej miałam niewielki biust.
Ja to zawsze miałam takie małe B.
W grudniu przestałam karmić a urodziłam we wrześniu.
I wygląda po prostu źle.
Zastanawiam się nad spiralą ale podobno boli zakładanie 😱
 
@enej ten ból to chyba kwestia indywidualna bardzo. Wiem, że część lekarzy zakłada spiralę w znieczuleniu. Ja miałam ją zmienianą dwukrotnie, bez znieczulenia i ok. Możesz też jeszcze dać chwilę biustowi na regenerację, no i warto w dobry stanik zainwestować. Może warto też na jakiś zabieg do gabinetu, np. podobno działa karboksyterapia, która pobudza produkcję kolagenu.
 
Prawdę powiedziawszy jeżeli chodzi o mnie, to nigdy nie miałam z biustem problemu, tzn jak osiągnął swoje maxi to była miseczka B, nie powiem zawsze chciałam mieć duży biust, jak troszkę przytyłam to było C, później spadło do B przed ślubem, po pierwszym dziecku mam D, a teraz na końcówce drugiej ciąży na pograniczu E. Zmierzam do tego , że wsumie nigdy nie dbałam jakoś specjalnie o piersi, po kąpieli smarowalam zwykłym balsamem, biustonosze lubię dobrze podtrzymujące i tak się zastanawiam , czy to przypadkiem też nie jest kwestia genów, bo póki co nadal jest jędrny. Mój mąż stwierdził , że to jego zasługa i masowania 😁
 
reklama
U mnie też dużo gorzej niż przed... Ale jakoś ciężko mi uwierzyć by krem działał. Miałaś kiedyś tołpę na biust - nie zauważyłam żadnego efektu.
 
Do góry