reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

😂😂😂 Dziewczyny popłakałam się ze śmiechu, ja swoje majtki znalazłam w kieszeni szlafroka po punkcji 😂 też się zastanawiałam kto je tam włożył 😂 najlepiej po punkcji mąż z lekarzem wieźli mnie na wózku do sali pozabiegowej i lekarz do mnie mówi teraz mąż pomału pomoże wstać, a ja do lekarza zamiast do męża, tak się go uczepiłam że on mnie ostatecznie przerzucił na łóżko, oczywiście tego nie pamiętam, podobno śmiali się w głos że mnie.
 
reklama
O widzisz - normalnie Francja elegancja u Was[emoji6]
Dobra, nie zagaduj mnie [emoji23] Do domu, jeeeeee[emoji4]
A ja czekam na czyszczenie kamienia. Bleh nie znoszę, ale nastepna taka okazja moze nadazyc sie za 5 lat to korzystam [emoji23]
A Ty spierdalaj do domu [emoji23][emoji23][emoji8][emoji8]
 
U nas salki na transfer maja mini łazienki, w ktorych sie rozbierasz, zostawiasz spodnie, majty, buty, zakladasz wdzianko i czepek i wychodzisz i pakujesz sie na fotel.
U ginekologa mam wypasiona łazienkę, tylko ostatnio skąpi na te "kapcie". W klinice zaprowadzają do kanciapy typu schowek na szczotki i polecają się rozebrać tudzież ubrać.
 
Ale Wy jesteście super dziewczyny 🤣🤣🤣 ja uwielbiam mieć narkozę ale teraz po tych opowieściach i zakładaniu i ściganiu majtek to się zastanowię 😜 swoją drogą jak punkcja normalnie trwa jakieś 15 minut i tyle były inne dziewczyny na sali a mnie dopiero po 40 minutach wybudzili to ciekawa jestem co tam się działo- pytałam to mówili, ze mnie wybudzić nie mogli ale teraz już nie wiem 😅😅😅
Słuchaj może to trwało tak długo, bo stringi miałaś i nie wiedzieli gdzie przód a gdzie tył 😂
 
Widocznie zależy od kliniki... u mnie zabieg to około pół godziny, potem przechodzisz z sali zabiegowej na sale z łóżkami, gdzie leżysz te 2 godziny, tyle że u mnie nie pozwalają spać... Pół godziny po obudzeniu możesz się napić wody, jak jest ok, to pół godziny później możesz zjeść (ale jedzenie przynosisz sama). No i jeśli jest ok, to idziesz do lekarza na rozmowę ile komórek itd...
 
Dziewczyny głupie pytanie 🥴 Czy wy punkcję miałyście na fotelu ginekologicznym czy brali was na salę na łóżku?
na fotelu ginekologicznym

nie schodziłam sama - siedziałąm na fotelu rozkraczona a obudziłam się na łóżku

laski jak wy się transportowałyście z tych foteli to ja nie wiem !

O a jednak to może być prawda co czytałam. Ale że jak, idziesz na fotel a potem co? Ściągają zwłoki na łóżko 🤔😱

Mnie jakos sami dowlekli :D
 
reklama
Kurde poplakalam się że śmiechu czytając Was🤣 u mnie są szafki, gdzie się wszystko zostawia przed punkcją lub transferem.
Byłam dziś u lekarza na kontroli, dziś 8dc i mam ładne endometrium, ale jeszcze troszkę za cienkie 6.8 mm. W piątek mam mieć wizytę i może ustala już mi datę kriotransferu. Ogólnie lekarz stwierdził, ze jak teraz nie wyjdzie to on proponuje zrobić histeroskopie i immunologii. Dziewczyny co o tym sądzicie, a kriotyp warto zbadać?
Mój lekarz zaleca embroglue , a o nacięciu otoczki mówił, że ma zdecydować embriolog.
@Evela.6 dopiszesz mnie do kalendarza na 26.03 wizyta przed kriotransferem, z góry dziękuję.
 
Do góry