reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się brak ciąży po dwóch inseminacjach

reklama
Hej uzyla slow ze jest niski ale nie powiedziala jaki dokladnie ja bylam w takim szoku ze nie dopytalam az... Caly czas czuje te podbrzusze czasami mam lekko brazowawa wydzieline martwie sie
Jeśli nie jest to żywa czerwona krew to powinno być ok, ale powiedz o tym na wizycie. Bierzesz luteinę albo duphaston?
 
Jeśli nie jest to żywa czerwona krew to powinno być ok, ale powiedz o tym na wizycie. Bierzesz luteinę albo duphaston?
Nie nie jest to zywa krew raczej lekko zabarwiona na brazowo woda. Cos w tym stylu. Biore dwa razy dziennie dopochwowo progesteron 200. Czekam teraz na pobranie krwi.
 
Dzis odebralam ostatni wynik i hcg mam 11.0 progesteron jesli umiem przeczytac to 22.20... Ciekawe jaka wyjdzie mi dzisiejsza krew dowiem sie jutro czy hcg rosnie.
 
Dzis odebralam ostatni wynik i hcg mam 11.0 progesteron jesli umiem przeczytac to 22.20... Ciekawe jaka wyjdzie mi dzisiejsza krew dowiem sie jutro czy hcg rosnie.
Rzeczywiście niski wynik ale może implantacja była późno. Ale przyrost najważniejszy. Trzymam kciuki.
 
Rzeczywiście niski wynik ale może implantacja była późno. Ale przyrost najważniejszy. Trzymam kciuki.
hej dzis dzwonilam o drugi wynik testu hcg i idzie w gore ale nie wystarxzajaco duzo powiedziala mi przez tel ze nie moze mi zagwarantowac ze bedzie dobrze w poniedzialek mam przyjsc trzeci raz na badanie krwi. Czy ktoras miala tak ze roslo hcg wolno zbyt wolno ale bylo dobrze ? Az podlamalam sie
 
reklama
Czesc wszystkim mamom i przyszlym mamuska:) mam do Was pytanie ktore mnie nurtuje jakie radzicie zrobic badania w moim przypadku gdy staramy sie o dziecko ale niestety bez owocnie. Jestem po drugiej nie udanej inseminacji nasieniem partnera. Partner ma nasienie ponoc dobre i nie mozna sie do tego przyczepic bylo badane. Ja mialam badana tarczyce hormony robiona byla droznosc jajowodow i oba sa drozne wszystko niby dobrze a ciazy brak. Inseminacja byla na Clomidzie i zastrzyk z Pregnyl owulacja stwierdzona i cykle monitorowane non stop latalam na usg... Jakie radzicie badania zrobic ? Lekarza mam w Belgii jesli mialaby ktoras z Was nazwe badania nawet po angielsku byloby super jak nie to bede tlumaczyc. W przyszlym tygodniu znow mam wizyte u lekarki i chce z nia porozmawiac szczerze i poprpsic o wiecej badan szczegolowych takie mam przeczucie by tak zrobic. Mam kota w domu czy to prawda ze tez powinnam badanie zrobic na toksoplazmoze? Mam tez do Was pytanie o palenie marihuany moj mezczyzna bede szczera pali co o tym myslicie? Niby nasienie jest dobre ale mysle ze palenie to nic dobrego.
Mój mąż pali papierosy i lekarz zalecił lepiej ograniczyć a najlepiej to na czas starań rzucić bo to ma bardzo duże znaczenie. Palenie obniża jakość nasienia i ruchliwość i to bardzo. Niby dziwne a jednak. Ja specjalnie rzuciłam palenie papierosow na czas starań i już tak zostanie nie wrócę do nałogu.
 
Do góry