reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Czesc dziewczyny! Przychodze po male wsparcie. Jestem aktualnie po 4 inseminacji. Przy pierwszej nasienia nie bylo wystarczajaco. Przy 2 i 3 bylo rowno 8 mln w 1ml. Dodam ze staralismy sie 2 lata naturalnie. Niby sie wiedzialo ze wyniki sa slabe ale ta nadzieje gdzies zawsze byla. Ostatnia iui mialam w niedziele, przy odbiorze nasienia zerknelam na papierek z info o nasieniu i az mi sie nogi ugiely. Z 8mln/ml wyniki podskoczyly do 25mln/ml. Trzymajcie na nas kciuki :)
 
reklama
Czesc dziewczyny! Przychodze po male wsparcie. Jestem aktualnie po 4 inseminacji. Przy pierwszej nasienia nie bylo wystarczajaco. Przy 2 i 3 bylo rowno 8 mln w 1ml. Dodam ze staralismy sie 2 lata naturalnie. Niby sie wiedzialo ze wyniki sa slabe ale ta nadzieje gdzies zawsze byla. Ostatnia iui mialam w niedziele, przy odbiorze nasienia zerknelam na papierek z info o nasieniu i az mi sie nogi ugiely. Z 8mln/ml wyniki podskoczyly do 25mln/ml. Trzymajcie na nas kciuki :)
Trzymam kciuki!! 😊😊
 
Dziekuje :) Jesli dla kogo kolwiek bylo to pomocne, to maz bierze gametix od 4 miesiacy, a z miesiac temu mielisby oboje kuracje wit.D. 3 ampulki po 100.000 ie, jedna ampulka co tydzien, Wierze ze byc moze to wit.D tak wplynela na skok ilosci nasienia.
My z mężem bierzemy Wit. D3, K2, B12, Omegę 3. I przez pół roku byliśmy na dieta keto. Żołnierzyki były bardzo słabe... A po braniu witamin i diecie są w normie! Tak mało się mówi o witaminach....
 
Czesc dziewczyny! Przychodze po male wsparcie. Jestem aktualnie po 4 inseminacji. Przy pierwszej nasienia nie bylo wystarczajaco. Przy 2 i 3 bylo rowno 8 mln w 1ml. Dodam ze staralismy sie 2 lata naturalnie. Niby sie wiedzialo ze wyniki sa slabe ale ta nadzieje gdzies zawsze byla. Ostatnia iui mialam w niedziele, przy odbiorze nasienia zerknelam na papierek z info o nasieniu i az mi sie nogi ugiely. Z 8mln/ml wyniki podskoczyly do 25mln/ml. Trzymajcie na nas kciuki :)
Trzymam kciuki:) daj znać jaki będzie wynik ;-)
ps. czy mąż coś brał na poprawę nasienia albo zmienił tryb życia/dietę?
 
Napisze jeszcze ze mieszkamy w Holandii i tutaj sie leczymy. Przed iui wykonali nam podtawowe badania, nie bylo nawet droznosci. Po 3 nieudanym iui lekarz zdecydowal ze zrobi hsg ale bylo juz za pozno. Wiec jesli w tym cyklu sie nie uda to bierzemy sobie miesiac wolnego od staran i zrobimy tylko droznosc. Jestem juz strasznie zmeczona zastrzykami, oczekiwaniem. i wizytami.
 
Napisze jeszcze ze mieszkamy w Holandii i tutaj sie leczymy. Przed iui wykonali nam podtawowe badania, nie bylo nawet droznosci. Po 3 nieudanym iui lekarz zdecydowal ze zrobi hsg ale bylo juz za pozno. Wiec jesli w tym cyklu sie nie uda to bierzemy sobie miesiac wolnego od staran i zrobimy tylko droznosc. Jestem juz strasznie zmeczona zastrzykami, oczekiwaniem. i wizytami.
My z mężem w Niemczech mieszkamy. Nie jesteś sama Kobietko, wizyty, zastrzyki, tabletki... I potem 2tyg czekania na wynik...
Nikt nie mówił, że będzie łatwo... Ale też nikt nie ostrzegł, że ciężko... 😔 Na forum jest tyle fajnych osóbek, które wspierają! Także trzymam kciuki o uszy do góry 😊
 
reklama
My z mężem w Niemczech mieszkamy. Nie jesteś sama Kobietko, wizyty, zastrzyki, tabletki... I potem 2tyg czekania na wynik...
Nikt nie mówił, że będzie łatwo... Ale też nikt nie ostrzegł, że ciężko... 😔 Na forum jest tyle fajnych osóbek, które wspierają! Także trzymam kciuki o uszy do góry 😊
<3 Trzymam kciuki za nas wszystkie aby sie w koncu udalo
 
Do góry